Ania Bardowska coraz chętniej dzieli się w sieci nowinkami z życia prywatnego. Tym razem wykorzystała wyjątkowy dzień, by powiedzieć o wielkich rewolucjach, jakie właśnie czekają jej dzieci. Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego dostarczyło im jeszcze więcej emocji. Fani życzą Liwii i Jasiowi powodzenia, jednak nie mogą przejść obojętnie obok pewnego szczegółu. Jakiego?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska martwi się o dzieci

O Ani Bardowskiej po raz pierwszy Polacy usłyszeli w 2015 roku podczas 2. edycji "Rolnik szuka żony", w której ta próbowała odnaleźć swoją drugą połówkę. Przed kamerami poznała Grzegorza, z którym od razu złapała nić porozumienia. Z biegiem czasu stawali się sobie coraz bliżsi, aż w końcu połączyło ich uczucie. Od tamtej pory są nierozłączni.

Instagram @ania.bardowska

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska pochwaliła się imponującym placem zabaw i przekazała nowinę!

Już w 2016 roku powiedzieli sobie "tak", a w grudniu tego samego roku powitali na świecie pierworodnego syna Jana. W listopadzie 2019 roku natomiast doczekali się córeczki Liwii. Od tej pory Ania chętnie pokazuje w sieci kadry z rodzinnego życia i dzieli się najważniejszymi wydarzeniami. Nie mogła zatem pominąć tak istotnej informacji.

4 września, tak jak miliony innych dzieci, pociechy Bardowskich powędrowały do szkoły. Jest to tym bardziej ważny dla nich dzień, ponieważ Jan rozpoczyna naukę w 1. klasie szkoły podstawowej!

Zobacz także

Powodzenia dzieciaczki w tym Nowym Roku Szkolnym! U nas dzisiaj z lekkim przejęciem, ale uśmiechem na twarzy. Jasiu oficjalnie rozpoczął naukę w szkole! Kiedy to zleciało, nie wiem… Czas na nowe wyzwania i obowiązki - napisała Ania.

Rozpoczęcie roku szkolnego to także ważny dzień dla małej Liwii. Anna Bardowska napisała:

U Liwci też sporo emocji, jej grupa się powiększyła - poznała nowe koleżanki i kolegów. I koniec spania do ósmej - dodała bohaterka "Rolnika".

Reklama

Opublikowała również urocze zdjęcie synka i córeczki, a fani nie szczędzili miłych słów maluchom. Nie przeszli również obojętnie obok podobieństwa Liwii i Jasia do Anny i Grzegorza Bardowskich:

- Omg Mala Ania i maly Grzesiu????????
- Super rodzeństwo ❤️powodzenia i samych sukcesów w szkole ????
- Powodzenia dla Jasia w szkole a dla córki powodzenia w przedszkolu.
- Jasiu to czym starszy tym bardziej identyczny jak Grzegorz????
- Pierwszy dzień Szkoły to wzruszający moment. Dla Jasia nowy etap życia i wielka przygoda. ???? Liwcia również zadowolona. Cudowny widok. Powodzenia dla Dzieciaczków w Nowym Roku Szkolnym i samych bardzo dobrych wyników w nauce. ????????????

Instagram @ania.bardowska
Instagram @ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama