Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

"Rolnik szuka żony": Adam od Magdy założył Instagrama! Na zdjęciu nie pozuje sam

Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

Adam z "Rolnik szuka żony" właśnie dołączył do społeczności Instagrama! Dzięki aktywności uczestników w mediach społecznościowych widzowie mogą śledzić, jak przebiegają ich losy po programie. Adamowi niestety nie udało się stworzyć związku z Magdą. Rolniczka podziękowała jemu jak i jego konkurentowi Pawłowi jeszcze przed możliwością programowych rewizyt. Co dziś słychać u Adama? Mężczyzna opublikował właśnie pierwszą Instagramową fotkę i nie pozuje na niej sam! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Krytyka Pawła i... współczucie dla Adama. Powinien jasno powiedzieć Magdzie, co planuje?

Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" na Instagramie 

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Magda ostatecznie pożegnała swoich wszystkich kandydatów. Stwierdziła, że żaden z wybranych w listach mężczyzn nie sprostał jej oczekiwaniom. Rolniczka postanowiła jeszcze raz przejrzeć swoje zgłoszenia i być może dać szansę komuś jeszcze. 

Z kolei internauci uważają, że Magda powinna była dać szansę Adamowi. Gdyby mogła go bliżej poznać, zrozumiałaby, że w trakcie programu źle się odczytali. Uważają, że gdyby zamiast o przeprowadzce do miasta, Adam opowiedział o prawdziwych marzeniach, związanych z rodziną, o których mówił w osobnych setkach, to z pewnością jego losy w programie potoczyłyby się inaczej: 

Jeżeli on tutaj przyjeżdża, bo jasno się określiłam w swojej wizytówce, rozmawiamy a Adam mówi, że może do miasta by się przeniósł i zaczął mieszkać w mieście, praca z ludźmi no to jaka tutaj jest powaga w tym. - skarżyła się Magda w rozmowie z Martą 

Internauci zauważyli, że Adamowi było szkoda decyzji Magdy i zrozumiał, że źle zrobił, jednak czasu się nie dało cofnąć. Jak uczestnik ułożył sobie życie po programie? Do tej pory trudno było to zweryfikować, ponieważ Adam nie był aktywny w sieci, jednak od kilku dni jest obecny na Instagramie! Na jego profilu pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie znajomych! Szalone zdjęcie z przyjaciółmi zostało opublikowane w zeszłą niedzielę. Jak widać dobry humor nie opuszcza uczestnika 7. edycji! Kibicujecie mu w dalszym szukaniu miłości? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Magda odesłała kandydatów do domu! Adam świętuje z Mateuszem! "Witam w gronie singli"

Adam z "Rolnik szuka żony" dołączył do Instagrama. Pokazał szalone zdjęcie z przyjaciółmi. 

Adam był kandydatem Magdy, jednak rolniczka ostatecznie podziękowała mu za udział w programie. 

Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu
Mat. prasowe / screen z "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37