Ivanka Trump Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi Ivanka Trump z dziećmi
Ivanka Trump
East News/Facebook/Ivanka Trump
1/8
Ivanka Trump
East News/Facebook/Ivanka Trump

Syn Ivanki Trump zaczął raczkować w Białym Domu! Mały Theodore James na debiut swojej nowej umiejętności wybrał dywan w jednym z najsłynniejszych i najbardziej strzeżonych miejsc na świecie. Ivanka Trump pochwaliła się sukcesem syna w internecie. 

Położyliśmy tak wiele kamieni milowych w miniony weekend, w tym jeden z dołożył mały Theodore, który pierwszy raz raczkował w Białym Domu - napisała córka Donalda Trumpa na Facebooku.

Theodore James jest najmłodszym dzieckiem Ivanki Trump i jej męża Jareda Kushnera. Para wychowuje również córkę Arabellę Rose oraz syna Josepha Fredericka.

 

Zobacz też: Zachwyciła Billa Clintona, skradła show Pierwszej Damie! Kim jest Ivanka Trump? ZDJĘCIA

 

Ivanka Trump w styczniu kupiła dom w Waszyngtonie (za 5,5 miliona dolarów). Najstarsza córka Donalda Trumpa, z jego pierwszego małżeństwa z Ivaną Trump, ma być prawą ręką 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Mówi się, że to właśnie ona przyciągała największą uwagę podczas piątkowej inauguracji Donalda Trumpa. Ivanka Trump zachwyca nie tylko urodą i spełnionym życiem rodzinnym. Pierwsza córka USA doskonale radzi sobie również w biznesie. Zasiada w zarządzie The Trump Organization. Oficjalnie zajmuje się rozwojem marki Trump Hotel. 

 

Spekuluje się, że to właśnie Ivanka Trump będzie pełniła rolę pierwszej damy. Melania Trump, żona nowego prezydenta USA, na razie nie przeprowadzi się do Białego Domu, lecz zostanie w Nowym Jorku przynajmniej dopóki najmłodszy syn Donalda Trumpa nie zakończy roku szkolnego.

 

Ivanka Trump jest najbardziej lubianym członkiem rodziny Trumpów. Niewykluczone, że to właśnie ona będzie miała za zadanie ocieplanie wizerunku ojca. Piękna bizneswoman, z przystojnym mężem i uroczymi dziećmi to idealna amerykańska rodzina, która zaskarbi sobie sympatię wielu. Tym bardziej, że najstarsza córka Donalda Trumpa świetnie radzi sobie z mediami społecznościowymi. Na jej Facebooku nie brakuje rodzinnych zdjęć. Zobaczcie fotogalerię!

 

Polecamy: Raczkowanie: pożądany etap w prawidłowym rozwoju dziecka

 

Theodore James pierwszy raz raczkował w Białym Domu. Czy to wróży mu karierę w polityce w przyszłości? ;)

 

 

Więcej o Ivance Trump:

Bill Clinton podpadł żonie! Polityk zapatrzył się w stronę Ivanki Trump, a Hillary... Zobaczcie jej reakcję! WIDEO

 

 

2/8
Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
3/8
Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
4/8
Donald Trump, Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
5/8
Ivanka Trump z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
6/8
Ivanka Trump z dzieckiem
Facebook/Ivanka Trump
7/8
Ivanka Trump, Jared Kushner z dziećmi
Facebook/Ivanka Trump
8/8
Ivanka Trump z dzieckiem
Facebook/Ivanka Trump
Więcej na temat Ivanka Trump dzieci gwiazd