Feliks Matecki na planie "M jak miłość" Feliks Matecki z rodziną Feliks Matecki z tatą Feliks Matecki na planie "M jak miłość"
Feliks Matecki na planie "M jak miłość"
Instagram
1/4
Feliks Matecki na planie "M jak miłość"
Instagram

 

Feliks Matecki już od kilku lat wciela się w Wojtusia w serialu "M jak miłość". Mały gwiazdor gra syna Tomka (Andrzej Młynarczyk) i Małgosi (Joanna Koroniewska), którym teraz opiekuje się Joasia (Barbara Kurdej-Szatan).

Fani pokochali Feliksa Mateckiego, który na ekranie prezentuje się niczym zawodowy aktor. Chłopiec najwyraźniej odziedziczył talent po swoich znanych rodzicach! Okazuje się bowiem, że serialowy Wojtuś prywatnie jest synem aktorskiego małżeństwa. Ojca Feliksa mogliście zobaczyć m.in. w "Na dobre i na złe", a jego mama zagrała nawet w "M jak miłość"!

Zobaczcie, kim są rodzice Feliksa Mateckiego, czyli serialowego Wojtusia! 

 

Zobacz także: Syn Joasi w tarapatach! Niespodziewanie pomoże mu... Michał! Zobacz, co nowego w "M jak miłość" po wakacjach!

2/4
Feliks Matecki z rodziną
Instagram

 

Poznajecie rodziców Feliksa Mateckiego? Tata serialowego Wojtusia z "M jak miłość" to Łukasz Matecki. Aktor ma na swoim koncie występy w takich serialach jak: "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Prawo Agaty". 

Zobaczcie, jak wygląda mama Feliksa Mateckiego! Wiedzieliście, że również zagrała w "M jak miłość"? ZDJĘCIA na następnej stronie. 

Łukasz Matecki na planie serialu "Na dobre i na złe"
Instagram
Instagram

3/4
Feliks Matecki z tatą
Instagram

 

Nie tylko syn i ojciec występują w hitowych serialach. Mama Feliksa Mateckiego również jest aktorką i występowała w "M jak miłość"! Anna Matecka zagrała mamę koleżanki Lenki, córki Kingi i Piotrka Zduńskich. Aktorka występowała również w takich produkcjach jak: "Klan", "39 i pół" czy "Ojciec Mateusz".

Zobacz także: Ilona Łepkowska: „Zawiodłam się na Kacprze Kuszewskim”

 

Anna Matecka- mama Feliksa Mateckiego z "M jak miłość".

Anna Matecka- mama serialowego Wojtusia z "M jak miłość"
Instagram
Instagram

4/4
Feliks Matecki na planie "M jak miłość"
Instagram

Wiedzieliście, że Feliks Matecki ma znanych rodziców? 

Więcej na temat M jak miłość