M jak miłość odc. 1377 finał sezonu
MTL Maxfilm
1/4
MTL Maxfilm

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"? Fani z pewnością nie mogą doczekać się kolejnej odsłony serialu, który wróci na antenę Telewizyjnej Dwójki w poniedziałek, 27 sierpnia. Jak już wiemy, w nowym sezonie pożegnamy się z Markiem Mostowiakiem, Andrzeja Budzyńskiego czeka ostra walka z Karoliną, a Kinga i Piotrek będą szykować się na narodziny bliźniaków. A co wydarzy się w życiu Joasi i Wojtusia? Jak informuje portal superseriale.se.pl  w 1379 odcinku, który zobaczymy we wtorek, 28 sierpnia, okaże się, że syn Wojtuś ma poważne problemy... Chłopcu pomoże Michał Ostrowski!

 

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w 1379 odcinku "M jak miłość"!

 

Zobacz także: Kuszewski narzekał na warunki pracy w „MjM”. Teraz się tłumaczy! Mówi też o zarobkach

2/4
Facebook

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1379 odcinku okaże się, że Wojtuś ma spore kłopoty w szkole. Chłopiec często ucieka z zajęć i ma słabe stopnie - na dodatek wda się w bójkę! Wojtuś zakocha się w koleżance Oli i kiedy dziewczynka znajdzie się w niebezpieczeństwie, mały Chodakowski stanie w jej obronie. 

W trudnych chwilach Wojtuś będzie mógł liczyć na wsparcie sąsiada, Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg)! Chłopiec zaprzyjaźni się z pisarzem, który jak się okazuje w dzieciństwie przeżył prawdziwy dramat...

 

Zobacz także: M jak Miłość będzie nowa czołówka! Czy Barbara Kurdej-Szatan wygryzie Beatę Kozidrak?

3/4
M jak miłość odc. 1377 finał sezonu

O problemach Wojtusia dowie się również Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), która zgodzi się, żeby Michał Ostrowski pomógł Wojtusiowi nadrobić zaległości w szkole. Sąsiad będzie mu udzielać lekcji języka polskiego. 

Jak informuje portal superseriale.se.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się również, że sąsiad Chodakowskiej podobnie jak Wojtuś, w dzieciństwie stracił swojego tatę. Ostrowski doskonale wie, co czuje Wojtuś, który wciąż nie może poradzić sobie ze śmiercią ojca - sąsiad zrobi teraz wszystko, żeby mu pomóc.  Michała Ostrowskiego i Wojtusia połączy prawdziwa przyjaźń.

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

4/4
MTL Maxfilm

Czy przyjaźń Michała Ostrowskiego z Wojtusiem wpłynie również na relacje sąsiada z Joasią? Czy Chodakowską i pisarza połączy miłość? Tego dowiemy się dopiero po wakacjach! 

Zobacz także: A jednak! Tomek wróci do "M jak miłość"? Wiemy, co wydarzy się w serialu po wakacjach!

Więcej na temat M jak miłość