Anna Lewandowska jest w ciąży?! Ten gest Roberta to potwierdza! ZDJĘCIA
EastNews/Instagram

Robert Lewandowski ogłosi narodziny dziecka dziś podczas meczu? Wiemy, jak może to zrobić!

Anna Lewandowska jest w ciąży?! Ten gest Roberta to potwierdza! ZDJĘCIA
EastNews/Instagram

Kiedy Anna Lewandowska urodzi? Odpowiedzi na to pytanie niestety nie zna nikt. Wiadomo, że żona Roberta Lewandowskiego jest obecnie w 9. miesiącu ciąży, a pierwsze dziecko państwa Lewandowskich przyjdzie na świat lada dzień. Wszyscy zastanawiają się, w jaki sposób Ania i Robert przekażą światu informację o narodzinach ich pierwszego dziecka. Będzie post na Facebooku, specjalne oświadczenie dla mediów, a może... zrobi "kołyskę" w czasie meczu? :)

Zobacz też: Anna Lewandowska ogłasza: "Zaczynam wielkie odliczanie"! I pisze, co chce podarować dziecku...

Robert Lewandowski poinformuje o narodzinach dziecka podczas meczu?

Robert Lewandowski poinformował o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży w czasie meczu, który miał miejsce 6 grudnia 2016 roku. Po strzeleniu bramki Atletico Madryt, Lewandowski włożył piłkę pod koszulkę oraz kciuk do ust, co miało być symbolem tego, że piłkarz i jego żona spodziewają się dziecka. Słynna już cieszynka Roberta Lewandowskiego obiegła cały świat. Ciąża Anny Lewandowskiej dobiega końca. Czy o narodzinach maleństwa (nie wiadomo, czy będzie to córka czy syn), Robert Lewandowski poinformuje w czasie meczu? 

Cieszynka Roberta Lewandowskiego

Piłkarze często komunikują narodziny potomka właśnie w czasie meczów. Świeżo upieczony ojciec, który chce poinformować świat o powiększeniu rodziny, układa ręce w charakterystyczną kołyskę. Po raz pierwszy w ten sposób o narodzinach dziecka poinformował Bebeto w 1994 roku, od tej pory kołyska stała się kultowym gestem, który wykorzystywało wielu piłkarzy. Czy Robert Lewandowski również zrobi kołyskę w czasie meczu? To byłaby piękna klamra, zamykająca okres oczekiwania na maleństwo. Najbliższy mecz z udziałem Roberta Lewandowskiego już w środę (26 kwietnia). W półfinale Pucharu Niemiec, Bayern Monachium zmierzy się z Borussią Dortmund. Transmisja spotkania o 20:40 w TVP1.

AKTUALIZACJA

Po pierwszej połowie prowadzi Bayern (2:1). Robert Lewandowski w słabszej formie - mówią komentatorzy, a to wszystko przez kontuzję barku, która wydaje się wyraźnie przeszkadzać mistrzowi. Na razie piłkarz nie strzelił gola. 

Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Borussi. Lewandowski nie strzelił gola. 

Polecamy: ANNA LEWANDOWSKA KOMPLETUJE WYPRAWKĘ DLA DZIECKA! CZY KOLORY BUCIKÓW ZDRADZAJĄ PŁEĆ?

Robert Lewandowski ogłosił, że Ania spodziewa się dziecka tzn. "cieszynką".

Robert Lewandowski, ciszynka w czasie meczu z Atletico
East News

Czy o narodzinach maleństwa również poinformuje w czasie meczu? :)

Anna i Robert Lewandowscy

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47