Robert Lewandowski na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

18 marca w Warszawie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej. Piłkarze już w najbliższy czwartek zagrają mecz z Austrią, a w niedzielę odbędzie się spotkanie z Łotwą. Jak nasza kadra poradzi sobie podczas eliminacji przed Mistrzostwami Europy 2020? Tego dowiemy się już za kilka dni. Tymczasem zobaczcie, w jakich nastrojach piłkarze pojawili się w stolicy i jak prezentowali się nasi kadrowicze.

Robert Lewandowski zadał szyku w białej koszuli i beżowym płaszczu. Spójrzcie również na samochód, którym przyjechał na zgrupowanie! Lewandowski podjechał luksusowym autem Mercedes Maybach, który - jak informuje "Super Express" - kosztuje ok. miliona złotych. Zobaczcie zdjęcia pozostałych piłkarzy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kto przyjechał taksówką, a kto samochodem marki Bentley za ponad milion złotych? Odpowiedź poniżej. 

1/5
Wojciech Szczęsny na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

Zgrupowanie polskiej reprezentacji w Warszawie

Wojciech Szczęsny podjechał pod jeden z warszawskich hoteli stylowym i bardzo drogim autem. Marina przywiozła piłkarza samochodem marki Bentley za ponad milion złotych! A jak prezentował się piłkarz? Wojciech Szczęsny postawił na sportowy look. Płaszcz od Fendi zestawił z ciemnymi jeansami i czarną bluzą. 

2/5
Kuba Błaszczykowski na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

Kuba Błaszczykowski wybrał białą bluzę z logo jego fundacji Ludzki Gest. Piłkarz przyjechał na zgrupowanie białym mercedesem. Sportowiec chętnie rozdawał autografy i robił zdjęcia z fanami. 

3/5
Arkadiusz Milik na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

Arkadiusz Milik również podjechał luksusowym autem marki mercedes. Piłkarz, który na co dzień gra w drużynie SSC Napoli, zaprezentował się w luźnej, sportowej stylizacji. 

 

4/5
Kamil Glik i Michał Pazdan na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski w piłce nożnej nie mogło zabraknąć również Kamila Glika, który zaledwie kilka dni temu po raz drugi został ojcem. Wśród piłkarzy pojawił się także ulubieniec kibiców - Michał Pazdan. 

Zobacz także: "Byliśmy szczęśliwi, choć po kuchni biegały karaluchy" Szczere wyznanie Lewandowskiego o początkach z Anią

5/5
Krzysztof Piątek i Piotr Zieliński na zgrupowaniu Reprezentacji Polski

Krzysztof Piątek i Piotr Zieliński, w przeciwieństwie do swoich kolegów z reprezentacji, podjechali na zgrupowanie taksówkami. 

Przypominamy, że mecz Polska - Austria odbędzie się w czwartek 21 marca o godzinie 20:45. Spotkanie z Łotwą zaplanowane jest na niedzielę 24 marca o tej samej porze. Będziecie oglądać? 

Zobacz także: Kuba Błaszczykowski wie, jak udowodnić co jest wart! Robi to od dzieciństwa…