Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Żarty z Anny Przybylskiej podczas roastu Popka
Eastnews
Newsy

Żarty z Anny Przybylskiej podczas roastu Popka! Co się jeszcze działo? Największą gwiazdą prezydent...

Zobacz zdjęcia i wideo!

W warszawskim klubie Progresja odbył się w sobotę roast słynnego rapera i zawodnika MMA Popka. Od kiedy raper wrócił do Polski, znów jest o nim głośno, a jego piosenki biją rekordy popularności w Internecie, dlatego nikogo nie zdziwiło, że jego roast cieszył się dużym zainteresowaniem, a do tego pojawił się na nim m.in. Robert Biedroń. Z kogo żartowano podczas roastu Popka?

 

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Robert Biedroń podczas roastu Popka - występ

 

Gwiazdą wieczoru okrzyknięto nie Popka, a Roberta Biedronia. Widownia była pod wrażeniem jego żartów i dużego dystansu do siebie.  

Bądźcie grzeczni! Prezydent mówi! Ten roast nieźle ssie! Aż swojsko mi tutaj. Trochę tak, jak w Sejmie. Drodzy wyborcy! Dobry wieczór, przyznaję, czuję się jak w klubie gejowskim. Statystycznie 1 na 10 jest gejem, ale spokojnie - wziąłem to na siebie”, mówił ze sceny Biedroń. 

Publiczność żywo reagowała na słowa Biedronia, a prezydent Słupska był coraz ostrzejszy w swoich żartach:

Kiedyś Popek powiedział mamie, że ją kocha, a ona odpowiedziała: „Zostańmy przyjaciółmi”. Oj, mógłbym cię adoptować. Miałbyś dwóch tatusiów, gimnazjum byś skończył, farmację byś studiował, bo znasz się na pigułach… A może powinniśmy połączyć siły, zostałbyś moim asystentem, pracowałbyś pode mną”.
 

Polecamy: „Homofobia nas wytresowała”. Robert Biedroń opowiada o życiu geja w polskim heteromatriksie

 

Roast Popka - żarty z Anny Przybylskiej, Jana Pawła II i Smoleńska

Występ Biedronia dotyczył głównie samego bohatera wieczoru, ale podczas całego roastu nie zabrakło żartów na inne tematy. Jak podaje se.pl, prowadzący zanim impreza się zaczęła, porównali ją do katastrofy smoleńskiej. Był też żart ze śmierci Jana Pawła II
Ostatni raz tak się bawiłem na pogrzebie papieża - powiedział jeden z występujących na scenie.
Wśród osób, które tego wieczoru naśmiewały się z Popka był Patryk Czebańczuk, który na roaście Michała Wiśniewskiego żartował ze śmierci Anny Przybylskiej. Choć już wtedy wywołało to sporo kontrowersji, komik i tym razem podjął ten temat. 
Nie chcę łączyć śmierci Przybylskiej z rakiem - odnosił się w swoim przemówieniu do prawdziwego imienia i nazwiska Popka, które brzmi Paweł Rak.
Sam raper również wystąpił na koniec i wszedł na scenę z 5 litrową butelką wódki! Żałujecie, że roast Popka nie został pokazany w TVN? Przypominamy, że już wkrótce Kuba Wojewódzki pokaże nowy roast, którego bohaterem będzie Krzysztof Diablo Włodarczyk

 

ZOBACZ: Jak ekipa "Daleko od noszy" uczciła pamięć Ani Przybylskiej po reaktywacji serialu? Śleszyńska zdradziła szczegóły

 

Robert Biedroń na roaście Popka

Robert Biedroń był gwiazdą wieczoru

Robert Biedroń podczas roastu Popka
Eastnews

Roast Popka

Roast Popka
Eastnews

Marta Wierzbicka
ONS
Newsy
Marta Wierzbicka skomentowała żarty z Ani Przybylskiej podczas roastu Wiśniewskiego. Ostro!
Przesadzili?

Podczas roastu Michała Wiśniewskiego żartowano na temat Ani Przybylskiej. Marta Wierzbicka jest tym obudzona! Muzyk był bohaterem roastu podczas 5. urodzin Stand-up Polska. Autorzy żartów najwyraźniej bardzo chcieli przebić słynny roast Kuby Wojewódzkiego. I w pewnym stopniu im się to udało... W czasie programu padł żart, w którym pojawiło się odniesienie do zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. 5. urodziny Stand-up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? - powiedział Patryk Czebańczuk. Marta Wierzbicka, która trzy lata temu sama uczestniczyła w roast Piotra Kędzierskiego, krytycznie odniosła się do tych słów. W wywiadzie dla SuperExpress.tv powiedziała: Ja nawet niespecjalnie chciałabym się wypowiadać w tym temacie, bo dla mnie to jest poniżej pasa. Czy Marta Wierzbicka weźmie udział w roast? Aktorka zdradziła również, że nie została zaproszona do roastu Kuby Wojewódzkiego. Czy żałuje? Nawet gdyby dostała taką propozycję, to bardzo bym się zastanawiała i podejrzewam, że bym się nie zgodziła. Ze względu na to, że nie znam na tyle Kuby Wojewódzkiego, żeby go roastować - powiedziała w SuperExpress.tv. A czy gwiazda rozważa roast Marty Wierzbickiej? Oby nie, bo mi to chyba nie jest do niczego potrzebne. Zobacz też: Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH).   Marta Wierzbicka skomentowała roast Michała Wiśniewskiego. Aktorce nie spodobały się żarty z Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska w sukience z dekoltem
Newsy
Roast Michała Wiśniewskiego już w sieci! Żartowano nawet na temat śmierci Anny Przybylskiej! PRZESADZILI?
Na roaście było naprawdę ostro... Za ostro?

Roast Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji! Jeden z występujących zażartował między innymi ze śmierci Anny Przybylskiej. Patryk Czebańczuk rozpoczął swoje wystąpienie od krótkiego wstępu. Niestety nie było ono miłe i przyjemne, a wręcz nie na miejscu, bo showman  przywołał zmarłą Annę Przybylską. Co powiedział stand-upowiec? 5. urodziny stand up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? Słowa te miały na celu wyśmianie upadającej kariery Michała Wiśniewskiego .  Patryk Czebańczuk zasugerował, że na 6. urodzinach Stand-up Polska odbędzie się roast Anny Przybylskiej. Czy przesadził? Oceńcie w naszej sondzie! Co to jest roast? Roast to gatunek rozrywkowy polegający na wystąpieniu roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe, wulgarne monologi w kierunku roastowanego i siebie wzajemnie. Ostatnio dużą popularnością cieszył się roast Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w nim między innymi Anna Dereszowska, która w trakcie emisji programu popłakała się. Pod jej adresem padło wiele nieprzyjemnych żartów. Niektóre z nich nawiązywały nawet do jej rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem. Roast to coraz popularniejsza formuła, dlatego fani mogą spodziewać się drugiej części roastu Kuby Wojewódzkiego. Lubicie tego typu żarty?   Zobacz: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak"   Roast Michała Wiśniewskiego - żarty z Anny Przybylskiej Stand-upowcy wyśmiewali się z upadającej kariery Michała Wiśniewskiego Nawiązano też do śmierci Anny Przybylskiej

Kuba Wojewódzki w garniturze na scenie
Instagram
Newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczymy w TVN! Grube żarty kolegów Kuby
Także erotyczne!

TVN waha się czy puszczać roast Kuby Wojewódzkiego. Powód? Żarty, które padły na scenie wykraczają poza granice dobrego smaku. Ale przecież właśnie o to w tym roaście chodzi. Jak podają Wirtualnemedia.pl, powołując się na relacje uczestników, w programie padło też bardzo wiele przekleństw. Były kontrowersyjne tematy - śmiano się z Anny Dereszowskiej, że miała romans z Kamilem Durczokiem, a także z rzekomego romansu Wojewódzkiemu z Tomaszem Kammelem. Pojawiły się także wtręty o charakterze erotycznym. Bohaterami żartów byli także Michał Figurski czy zmarły Bogusław Kaczyński. Kuba, ten roast ewidentnie pokazuje, jaką jesteś silną osobowością i postacią w polskim show biznesie. Spójrz sobie na nich wszystkich. Nie ma ani jednej ważnej osoby, no można jedynie powiedzieć, że świeci tutaj gwiazda Dawida. Co podkreśla tylko profil TVN-u - zaczął Abelard Giza. A potem było jeszcze lepiej. W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje gości, którzy oglądali na żywo pastwienie się nad Wojewódzkim. Kamil Śmiałkowski z naekranie.pl, który śmie wątpić, że TVN zdecyduje się wyemitować tak mocny materiał na swojej antenie, pochwalił Abelarda Gizę , za "grube" żarty. Zdradził, że Piotr Kędzierski nie poradził sobie z występem i wszyscy kolejni goście mieli niezły ubaw robiąc sobie z niego żarty i nazywając go "Norbim roastu". Kolejną gwiazdą wieczoru była Anna Dereszowska – jedyna kobieta na scenie, a do tego aktorka. Wyobraźcie sobie, jakie używanie z tego mieli wszyscy pozostali. Sam nie wiem, czy zabawniejsze były żarty, które ona opowiedziała, czy te wymierzone w nią przez kolejnych roastujących. Najpiękniejszy był ten o słynnym stole z Faktów TVN (i to jeden właśnie z tych, przy których bardzo ciekawy jestem decyzji pana montażysty programu) - czytamy w recenzji Śmiałkowskiego. Podobno to był najmocniejszy żart wieczoru...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner