East News

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwodzą się?! Sensacyjne doniesienia Pudelka.pl. Według informatorów serwisu para nie mieszka ze sobą już od pół roku, a decyzję o rozstaniu podjęli kilka miesięcy temu. Przedtem próbowali walczyć o swoje małżeństwo, ale bez skutku. Według portalu para rozstaje się w przyjaźni, będą wspólnie wychowywać dwójkę dzieci. Co się stało? Zobaczcie na kolejnych slajdach!

1/3
East News

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki byli parą kilkanaście lat. Dzieli ich 9 lat różnicy. W sierpniu 2008 roku pobrali się, a wesele odbyło się w Konstancinie. Żyli z dala od świata show-biznesu. Ich wspólne pojawianie się na imprezach zawsze było sensacją. Na ich Instagramach ciężko o wspólne zdjęcia. Według Pudelka para rozstała się już kilka miesięcy temu:

Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu - czytamy.

2/3
East News

Pierwszy raz o kryzysie w ich związku czytaliśmy już w 2014 roku. Wówczas Reni sugerowała w wywiadach, że Tomasz prowadzi zbyt rozrywkowy tryb życia. Parze udało się naprawić relacje, ale kolejne plotki o kryzysie pojawiły się dwa lata później. Tomkowi miało przeszkadzać, że Reni nie zajmuje się muzyką, a zbyt wielką wagę przykłada do ekologii. Kiedy Jusis wydała płytę, która odniosła spory sukces, wszystko miało wrócić do normy. Dziś zaś czytamy, że para się rozwodzi. Najprawdopodobniej ani Reni, ani Tomasz nie zdecydują się na oświadczenie w tej sprawie. Oboje nie wypowiadają się na temat życia prywatnego, mocno chroniąc swoją prywatność - to za to m.in. cenią ich fani. A może te plotki nie mają pokrycia z rzeczywistością?

 

3/3
East News

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki mają dwoje dzieci, 9-letniego syna Teofila oraz córkę Gaję, która urodziła się w 2012 roku. Niedawno Reni Jusis wydała płytę "Ćma" - tytułowy singiel podbija listy przebojów w całej Polsce. Z kolei Tomasz Makowiecki ostatnią płytę wydał w 2013 roku. W 2018 roku ukazał się jego singiel "Najdłuższe pocałunki w Polsce". 

Jak myślicie, czy Reni i Tomasz naprawdę się rozwodzą?

Zobacz także: Julia Wieniawa spotyka się ze znanym gwiazdorem starszym o 15 lat?!

Więcej na temat Reni Jusis Tomek Makowiecki