Nina Terentiew zakończyła swoją 15-letnią przygodę na stanowisku dyrektora programowego Polsatu. Jej miejsce zajął Edward Miszczak. Carycy telewizji nie mogło jednak zabraknąć na wiosennej ramówce Polsatu, którą tworzyła przez ostatnie kilkanaście lat. Podczas wydarzenia uhonorowano jej obecność i otrzymała owacje na stojąco od publiczności.

Reklama

Nina Terentiew na ramówce Polsatu 2023

Polsat właśnie przedstawił swoją wiosenną ramówkę na 2023 roku. Na ramówce Polsatu 2023 pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie mogło zabraknąć również wieloletniej dyrektor programowej. To właśnie Nina Terentiew przez ostatnie 15 lat dbała o rozwój stacji. Po latach odchodzi ze swojego stanowiska, jednak pozostaje w Polsacie.

Podczas dzisiejszego wydarzenia uczczono obecność byłej już dyrektor programowej, która została uhonorowana symbolicznym bukietem kwiatów oraz owacjami na stojąco:

Chcielibysmy podziękować Ninie Terentiew. Mamy dla Ciebie takie małe kwiatki za te 15 lat wiosen i jesieni tych ramówek. Dziękujemy bardzo

Zobaczcie krótkie nagranie z ramówki.

Reklama

Zobacz także: Ich łączy więcej niż myślisz! Kto jest chrzestną Kingi Rusin? Co łączy Piotra Kraśko i Ninę Terentiew? QUIZ

Zobacz także
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama