Rafał Maślak u Kuby Wojewódzkiego
ONS

Maślak wyluzował się u Wojewódzkiego. Opowiedział o gejach, książce i rozmiarze... penisa

Rafał Maślak u Kuby Wojewódzkiego
ONS

Kuba Wojewódzki od kilkunastu sezonów prowadzi swój program w TVN. Ponadto, jak sam mówi, do końca życia będzie jurorem. Nowe show z jego udziałem, Mali Giganci, to hit stacji. Przypomnijmy: Mali Giganci hitem TVN? Wyniki oglądalności nie zostawiają wątpliwości

W dzisiejszym show gośćmi byli Maja Ostaszewska oraz Rafał Maślak. Z Misterem Kuba rozmawiał na temat jego marzeń, planów oraz zmiany stosunku do... mniejszości narodowych. Okazuje się, że model nie był tak tolerancyjny jak dziś:

Na początku myślałem, że na stos. Przyznaję się, że zmieniłam zdanie, poznałem wspaniałych ludzi, gejów, lesbijki, to są fantastyczni inteligentni ludzie i zdałem sobie sprawę jak mało wiem. To był mój pogląd, ale wiem, że to się zmienia - mówił

Kuba zażartował sobie również z rozmiaru jego penisa, porównując Rafała do jego brata, Olka:


Kuba: On jest lepiej zbudowany. Spójrz poniżej napisu.
Maślak: Było wtedy zimno.
Kuba: Tobie było zimniej. Młodszy brat ma co pokazać, a Ty jesteś ze straży.


Ponadto - Maślak opowiedział o planach wydania książki o swoim "amerykańskim śnie", a Kuba pochwalił jego karierę i wizerunek. Cała rozmowa przebiegła w bardzo ciepłej atmosferze.

Maja Ostaszewska zaś opowiedziała o inspiracjach do roli w filmie Body/Ciało, który Wojewódzki bardzo polecał wszystkim widzom. Oglądaliście?

Zobacz: Wojewódzki uderza Rusin w najczulsze punkty
Rafał Maślak na wyborach Mister International:

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55