Kamila Maślak podczas relacji na InstaStories pokazała, jaki prezent otrzymała od męża. Okazuje się, że z okazji narodzin drugiego dziecka, Rafał Maślak wręczył ukochanej żonie piękną bransoletkę z sercem. Kamila Maślak jest zachwycona wyjątkową niespodzianką i wpisem, w którym model nazywa swoją ukochaną bohaterką. Spójrzcie, jaki piękny prezent dostała żona Rafała Maślaka!

Reklama

Kamila Maślak pokazała prezent od męża

Rafał Maślak w miniony czwartek ogłosił swoim fanom radosną wiadomość. Przystojny model pokazał piękne zdjęcie z dziećmi i zdradził, że jego żona urodziła córkę. Rafał Maślak we wzruszającym wpisie na Instagramie wyznał, że nie mógł uczestniczyć w porodzie, ale jego żona i córeczka wróciły już do domu. Rafał w pięknych słowach zwrócił się do ukochanej żony.

Zobacz także: Czy Rafał Maślak ochrzci drugie dziecko? Aktor "Barw szczęścia" już podjął decyzję

Wreszcie razem❤️
To był stresujący tydzień. Kiedy nadszedł czas, zawiozłem Kamilę z samego rana do szpitala, niestety nie mogłem wejść do środka, musiałem wrócić do domu. Chwilę później dostałem od żony sms, że zaczęli przygotowywać do zabiegu. Byłem sam w domu, nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Pojechałem skołowany na siłownie, zacząłem rzucać ciężarami, nie mogąc nawet doliczyć do dziesięciu. Po kilku godzinach zacząłem się mocno martwić i wkurzać, że nie mam żadnego wpływu i wiedzy na to co się dzieje. Wracając do domu dostałem od Kamili zdjęcie na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie… Dziękuje moja bohaterko @maslak_kamila ❤️‍???? Witaj na świecie córeczko❤️. #rodzinkawkomplecie- napisał Rafał Maślak.

Zobacz także

Teraz okazuje się, że Rafał Maślak przygotował dla żony wyjątkową i piękną niespodziankę z okazji narodzin drugiego dziecka!

Już sam powrót do domu cieszył mnie tak bardzo . Strasznie tęskniłam za moimi chłopakami... a tu jeszcze taka niespodzianka. I nie wartość się liczy, ale to jak bardzo mnie doceniłeś! Twoje słowa mnie wzruszyły... Teraz czuję się spełniona! Życzę tego każdej kobiecie!- napisała Kamila Maślak.

Żona Rafała Maślaka pokazała przy okazji piękną bransoletkę z serduszkiem.

Instagram @maslak_kamila

Taki mąż to prawdziwy skarb!

Naszym zdaniem bransoletka jest naprawdę piękna.

Reklama

Zobacz także: Rafał Maślak o imieniu dla córki: "To był pomysł żony". Musiała go przekonywać?

rafalmaslak
Reklama
Reklama
Reklama