Rafał Maślak i Kamila Maślak spodziewają się drugiego dziecka. Tym razem będzie to córeczka! Dziewczynka przyjdzie na świat już lada moment. Jej starszy braciszek Maksymilian nie może się już doczekać. Mister Polski zdradził nam, że narodziny córeczki będą spełnieniem jego marzeń, których nawet nie wypowiadał głośno:

Reklama

Jesteśmy przeszczęśliwi. To dopełnienie rodziny. Nawet na głos nie mówiłem, że to mi się marzy, bo gdzieś tam sobie myślałam, kurczę już tyle fajnych rzeczy mi się przydarzyło a tu... córka! Spełnienie moich marzeń! - mówił w rozmowie z Party.pl nie kryjąc szczęścia

Michalina - takie piękne i tradycyjne imię wybrali dla swojej ukochanej córeczki, która przyjdzie na świat już niedługo. Rafał Maślak zdradził nam, że pomysł na imię wymyśliła Kamila Maślak. Mister Polski nie miał nic do powiedzenia? Nic z tych rzeczy! Dumni rodzice poszli na kompromis, Dlaczego? Tego dowiedziecie się z naszego wideo!

Zobacz także: Rafał Maślak zdradził imię córki! Jest piękne i tradycyjne

Instagram @maslak_kamila

Rafał Maślak i Kamila Maślak są już rodzicami Maksymiliana. Teraz oczekują narodzin drugiego dziecka. Mała Michalinka przyjdzie na świat już niedługo Mały Maks już nie może się doczekać, aż będzie mógł przytulić siostrzyczkę. Mister Polski publikuje sporo uroczych rodzinnych nagrań.

Reklama

Marzysz o cerze niczym celebrytka? Zadbaj o swoją twarz z wyjątkowymi kosmetykami z drogerii eZebra. Kod rabatowy, który znajdziesz na naszej stronie, sprawi, że za zakupy zapłacisz dużo mniej!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama