W "The Voice of Poland" szykuje się dużo zmian. Jeszcze niedawno ogłoszono, że w kolejnej edycji trenerem nie będzie już Michał Szpak, z udziału w programie zrezygnowała także Urszula Dudziak. W mediach pojawiły się więc spekulacje na temat tego, kto zastąpi najbardziej lubianych jurorów. Najczęściej wspominano o Rafale Brzozowskim, który jest kluczową gwiazdą TVP, a niedawno przypomniał, że jest także wokalistą (reprezentując Polskę na Eurowizji 2021 - bez sukcesu).

Reklama

"The Voice of Poland" bez Rafała Brzozowskiego!

"The Voice of Poland" to program, który zawsze cieszył się dużą oglądalnością. Nie da się ukryć, że kluczową rolę w tej produkcji pełnią trenerzy, którzy pracują ze swoimi podopiecznymi i szykują na podbój sceny. Trenerzy także podejmują najbardziej emocjonujące decyzje o tym, kto zostanie, a kogo eliminują. Nic więc dziwnego, że informacje o odejściu Michała Szpaka czy Urszuli Dudziak zasmuciły fanów. Jak się okazuje, nazwiska dwóch nowych trenerów wcale nie są znane, ponieważ Rafał Brzozowski jasno zakomunikował:

Pojawiają się artykuły, że mam być trenerem "The voice of Poland". Nie, nie będę trenerem "The voice of Poland" - zapewnia Rafał Brzozowski.

Okazuje się jednak, że muzyk będzie związany z innym formatem "The Voice":

Jestem prowadzącym kolejnej edycji "The Voice of Senior" na razie. To jest bardzo piękny program, fantastyczny. Sam nie mogę się doczekać spotkania z seniorami i być częścią tego programu - zapewnił.

Rafał Brzozowski dementując informacje o swoim udziale w "The Voice of Poland" zostawia widzom niemałą zagadkę. Kto w takim razie zastąpi dwóch najbardziej lubianych trenerów?

Zobacz także: Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim: "piosenkarzyk, trochę plastikowy, trochę ładniuchny"

Zobacz także

Rafał Brzozowski nie będzie trenerem w "The Voice of Poland". Nic jednak dziwnego, że to właśnie on był na tę posadę typowany. Od pewnego czasu nasz reprezentant na Eurowizję 2021 jest kluczową gwiazdą Telewizji Polskiej.

rafal_brzozowski_official/Instagram

Rafał Brzozowski w TVP prowadził wiele programów, wśród nich były te, najbardziej lubiane przez widzów: "Jaka to melodia" czy "Koło fortuny". Widzowie będą oglądali gwiazdora w "The Voice Senior" w jesiennej ramówce. Rafał Brzozowski w roli prowadzącego czuje się jak ryba w wodzie.

Instagram

Kogo widzowie zobaczą w roli trenerów "The Voice of Poland"? Na pewno Edytę Górniak oraz Tomsona i Barona. Na liście gwiazd, które produkcja bierze pod uwagę, są także ponoć m.in. Sylwia Grzeszczak, wcześniej spekulowało się również o Ani Wyszkoni, Natalii Szroeder, Maryli Rodowicz czy Mezo.

Piotr Molecki/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama