Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim
East News
Newsy

Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim: "piosenkarzyk, trochę plastikowy, trochę ładniuchny"

Elżbieta Zapendowska oceniła występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021. I nie są to miłe słowa.

Nie milkną echa występu Rafała Brzozowskiego na tegorocznym konkursie Eurowizji. Polski reprezentant, po udziale w czwartkowym półfinale nie zakwalifikował się do finałowej 20. Jego występ, choć chwalony przez szefa TVP Jacka Kurskiego, jest raczej krytykowany przez specjalistów. Jedna z najbardziej znanych ekspertek od śpiewu, Elżbieta Zapendowska nie zostawia na Rafale i jego eurowizyjnej piosence suchej nitki. Jej zdaniem lepiej by było, gdyby na konkurs pojechała Alicja Szemplińska, która w ub. roku wygrała polskie eliminacje na Eurowizję 2020.

Zobacz także: Eurowizja 2021. Jest pierwszy komentarz Rafała Brzozowskiego po porażce w półfinale konkursu!

Justyna Steczkowska znalazła przyczyny słabego wyniku Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021?

Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim

Elżbieta Zapendowska jest uznaną ekspertką od emisji głosu, ale zasłynęła głównie swoimi często bekompromisowymi ocenami jako jurorka „Idola”, „Jak oni śpiewają”, czy „Must be the Music. Tylko muzyka”. Już wcześniej mówiła, że Rafał ze swoją piosenką nie ma najmniejszych szans wejść do finału.

Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór – mówiła w "Fakcie" Zapendowska.

Po czwartkowym konkursie udzieliła wywiadu Plejadzie. Podtrzymała swoją opinię, że Rafał Brzozowski nie miał szans na finał. Jej zdaniem, choć poziom eurowizyjnych piosenek nie jest wybitny, jest „kilka interesujących osób” i to one powinny wygrać. W gronie tym wymieniła np. reprezentantkę Grecji.

A co mówi o samym Rafale? Nie są to miłe słowa! 

- Rafał Brzozowski to taki śpiewający chłopczyk, przymilający się do tłumów kobiet. To jest taki piosenkarzyk, trochę plastikowy, trochę ładniuchny, taki cukiereczek. On jest piosenkarzem i może się to komuś podobać, ale nie jest artystą - podsumowuje w portalu Plejada.pl.

Rafał Brzozowski na próbach do występu na Eurowizji 2021
Mat. prasowe

Zobacz także: Elżbieta Zapendowska już nie widzi na jedno oko, wkrótce może całkowicie stracić wzrok. Jak sobie radzi na co dzień?

Alicja Szemplińska lepszą kandydatką

Jej zdaniem lepszą kandydatką w konkursie byłaby Alicja Szemplińska. Młoda wokalistka wygrała „Voice of Poland”, a niedługo potem polskie eliminacje do konkursu Eurowizji 2020. Kiedy ogłoszono, że ubiegłoroczny konkurs nie odbędzie się z powodu pandemi, wielu osobom naturalne wydawało się, że zdolna 19-latka wystapi w tym roku. Stało się jednak inaczej. Na konkurs wysłano jednak Brzozowskiego. Jak się okazało, sukcesu nie odniósł.

Alicja Szemplińska w czarnej sukience
East News

Zobacz także: Dlaczego Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję? Jest komentarz Rafała Brzozowskiego! "Telewizja postawiła na piosenkę na czasie"

A kto wygra Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 przekonamy się już dziś wieczorem! Będziecie oglądać?

Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim
East News
Newsy
Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska oceniła szanse Rafała Brzozowskiego. Padły mocne słowa!
Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska oceniła szanse Rafała Brzozowskiego. Padły mocne słowa!

Czy Rafał Brzozowski podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji ma szanse na dobry wynik? Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej, niestety nie! Znana specjalistka od emisji głosu i jurorka muzycznych talent show nie szczędziła gorzkich słów zarówno na temat piosenki "The Ride", jak i samego wokalisty. Co tak bardzo nie spodobało się Elżbiecie Zapendowskiej? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Dlaczego Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję? Jest komentarz Rafała Brzozowskiego! "Telewizja postawiła na piosenkę na czasie" Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska oceniła szanse Rafała Brzozowskiego W miniony piątek w "Pytaniu na śniadanie" dowiedzieliśmy się, że to Rafał Brzozowski będzie reprezentował nas na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Wybór polskiego reprezentanta tym razem odbył się drogą wewnętrznego wyboru, a wielu fanów Eurowizji było niemalże przekonanych, że to Alicja Szemplińska dostanie szansę reprezentowania naszego kraju. Tak się jednak nie stało i dziś już wiemy, że podczas konkursu, to Rafał Brzozowski zaprezentuje piosenkę o tytule "The Ride".  Wybór polskiego reprezentanta podzielił fanów Eurowizji - chociaż wielu z nich mocno trzyma kciuki za Rafała Brzozowskiego, to jednak pojawiły się też głosy, że utwór zaproponowany przez wokalistę, może nie przynieść nam sukcesu w Rotterdamie. Podobnego zdania jest również Elżbieta Zapendowska, która w rozmowie z "Faktem", nie szczędziła gorzkich słów. Znana jurorka twierdzi, że niestety z tą propozycją, nie mamy nawet szans na wejście do finału. Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału. Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak...

Alicja Szemplińska w białym garniturze na scenie
Jacek Kurnikowski/AKPA
Newsy
Eurowizja 2021: Dlaczego Alicja Szemplińska nie reprezentuje Polski w tym roku? Tłumaczy Rafał Brzozowski! 
To już pewne! Alicja Szemplińska nie będzie reprezentować Polski w konkursie Eurowizji 2021. Dziś, w piątek 13 marca, władze TVP ogłosiły, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski!

To już pewne! Alicja Szemplińska nie będzie reprezentować Polski w konkursie Eurowizji 2021. Dziś, w piątek 13 marca, władze TVP ogłosiły, że do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski! Wokalista i prowadzący "Jaka to melodia?" zaśpiewa swój najnowszy utwór "The Ride". Rafał Brzozowski w programie "Pytanie na śniadanie" zdradził, dlaczego to właśnie on, a nie Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję! Dlaczego Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję 2021? Rok temu to Alicja Szemplińska miała być naszą reprezentantką na Eurowizji 2020. Młoda i utalentowana wokalistka wygrała "The Voice of Poland", a później zwyciężyła w specjalnym wydaniu "Szansy na sukces", dzięki czemu miała reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie muzycznym. Niestety, przez pandemię koronawirusa Eurowizja 2020 została odwołana i dopiero w tym roku odbędzie się muzyczne show. Chyba wiele osób miało nadzieję, że na Eurowizji 2021 zobaczymy Alicję Szemplińską, jednak dziś okazało się, że Polska ma innego reprezentanta i jest nim Rafał Brzozowski. Wokalista podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" zdradził, dlaczego to właśnie on zaśpiewa na Eurowizji. Wiesz ze są tacy, którzy uważają, że to Alicja Szemplińska powinna pojechać w tym roku na Eurowizję?- zapytał Mateusz Szymkowiak. Oczywiście, że tak. Alicja jest wspaniałą wokalistką, piękną kobietą i w ogóle jest zdolna, utalentowana, natomiast to były wybory piosenek , czyli to była najlepsza piosenka, którą teraz można było dać na Eurowizję, ze względu na to, że jest to bardzo dynamiczny, trochę taneczny ale też piosenka, która może poradzić sobie na scenie eurowizyjnej i w rozgłośniach radiowych, a to jest bardzo ważne, żeby można było jej słuchać na co...

Alicja Szemplińska na ściance, obok Rafał Brzozowski
East News
Newsy
Alicja Szemplińska zabrała głos w sprawie Eurowizji 2021: "Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…"
Alicja Szemplińska wypowiedziała się na temat tego, że nie wystąpi na tegorocznej Eurowizji, wokalistce jest bardzo przykro. Czy w tym roku będzie kibicować Rafałowi Brzozowskiemu?

Alicja Szemplińska w 2020 roku wygrała konkurs na reprezentowanie naszego kraju w Eurowizji. Niestety, mimo tego sukcesu nie udało się jej wystąpić z uwagi na epidemię koronawirusa, przez którą konkurs przełożono na przyszły rok. Wokalistce pozostało więc czekać. 2021 niestety nie przyniósł tego, czego oczekiwała. Decyzją komisji TVP w tym roku Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski. Możemy się tylko domyślić, jak duże emocje ten wybór wywołał u wokalistki. Po chwili milczenia Alicja zdecydowała się w końcu wyrazić swoją przykrość. A jaki jest jej stosunek do nowego reprezentanta? Powiedziała! Alicja Szemplińska o Eurowizji 2021: "Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca" Wokalistka nie kryje, że miała nadzieję, że będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w tym roku. Liczyła niemal cały rok, że to nie ulegnie zmianie. Niestety, smutne przypuszczenia okazały się faktem. TVP już od dłuższego czasu milczało co do ogłoszenia tegorocznego reprezentanta Polski. Dziś wiemy, że będzie nim Rafał Brzozowski. Jak do tego podeszła artystka? Na swoim Instagramie zamieściła pełen emocji post, w którym przyznała, że nie jest jej łatwo zaakceptować, że została potraktowana w ten sposób: Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym…  Mam 18 lat i chcę śpiewać, tworzyć, pisać i spotykać się z Wami na koncertach. Nie wyobrażam sobie innego życia. Stres, zaszczyt i duma wynikająca z reprezentowania kraju, który kocham, mieszały się przez ostatnie 12 miesięcy z poczuciem niepewności i nadziei na „powołanie” w tegorocznym konkursie - wyznała. Niestety, jej oczekiwania się nie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik