Kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował, że w roli jurora nadchodzącej edycji "The Voice of Poland" na pewno nie zobaczymy Michała Szpaka. Od razu pojawiły się więc spekulacje, kto zastąpi wokalistę w roli trenera. Najmocniejszym kandydatem wydawał się Rafał Brzozowski, jednak sam wokalista ostatnio mocno zaprzeczył wszelkim takim spekulacjom. Teraz "Fakt" donosi, że szansę na fotel jurora ma jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce! O kim mowa?

Reklama

Sylwia Grzeszczak w jury "The Voice of Poland"?

O Sylwii Grzeszczak! Niedawno artystka wystąpiła jako gość specjalny w finale "The Voice Kids", okazuje się, że jest wielką fanką tego formatu:

Sylwia w rozmowach z produkcją programu dała znać, że jest gotowa zasiąść w czerwonym fotelu jurora. Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi – mówi w "Fakcie" osoba z produkcji show

Czy rzeczywiście to właśnie ona pojawi się w show? Na razie pewne jest tylko to, że jurorami ponownie zostaną Edyta Górniak oraz Tomson i Baron. Wcześniej na giełdzie nazwisk pojawiały się takie nazwiska jak Ania Wyszkoni oraz... Marina Łuczenko-Szczęsna.

W show na pewno nie pojawi się Andrzej Piaseczny, który ostatnio z "The Voice of Poland" przeszedł do "The Voice Senior":

Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury 'The Voice Senior'. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy. - wyznał szczerze Andrzej Piaseczny w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w roli trenerów w "The Voice of Poland"?

Zobacz także

Zobacz także: Gwiazdor "The Voice of Poland" został ojcem po raz drugi! "Jestem taki szczęśliwy! Dzidzia jest zdrowa..."

Sylwia Grzeszczak w jury "The Voice of Poland" to życzenie wielu widzów!

W jury na pewno nie zobaczymy Michała Szpaka!

Facebook
Reklama

Ani Rafała Brzozowskiego. Pewne jest to, że jurorką znów będzie Edyta Górniak.

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama