Kolejny juror odchodzi z "The Voice of Poland"
Piotr Molecki/East News
TV-Show

"The Voice of Poland": Nie tylko Michała Szpaka zabraknie w jury! Zrezygnowała kolejna gwiazda

Fani "The Voice of Poland" muszą przygotować się z kolejne zmiany. Jak się okazuje, poza Michałem Szpakiem z programem żegna się jeszcze jeden, uwielbiany juror! Wiemy, jaki jest powód.

W kwietniu okazało się, że w "The Voice of Poland" szykują się poważne roszady, a w programie nie zobaczymy już jednego z jego najbardziej lubianych jurorów - Michała Szpaka. Od tego czasu fani muzycznego talent show zastanawiali się, czy w jego jesiennej odsłonie wciąż będą występować Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak. Niestety, z jurorskiego fotela zrezygnowała kolejna gwiazda. I choć spekulowano, że z powodu kontrowersyjnych poglądów widzowie będą musieli pożegnać się z Edytą Górniak, wygląda na to, że nie warto wierzyć we wszystkie plotki. Kto więc zrezygnował z udziału w "The Voice of Poland"? 

Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący"

Zmiany w jury "The Voice of Poland"

Nikt nie ma wątpliwości, że "The Voice of Poland" bez charyzmatycznego Michała Szpaka nie będzie już takie samo. Niestety fani programu muszą przygotować się na jeszcze jedną, ogromną zmianę. Jak poinformował portal Fakt.pl, w jurorskim składzie zabraknie również... Urszuli Dudziak. Według doniesień uwielbiana polska artystka właśnie poinformowała produkcję, że nie weźmie udziału w kolejnej edycji talent show. Dlaczego?

W wakacje, gdy będą nagrania do show, Ula chciałaby być w trasie koncertowej, gdyż za kilka występów może zarobić więcej niż za jurorowanie w telewizji. Ona latem będzie pochłonięta budową domu kultury na swojej działce na wsi, która jest obok jej posiadłości. Ula chce tam organizować przeróżne zajęcia artystyczne m.in. warsztaty muzyczne. To ją teraz pochłania - tłumaczył informator portalu.

Choć przygoda Urszuli Dudziak z "The Voice of Poland" nie trwała zbyt długo, a gwiazda pełniła rolę trenerki i jurorki tylko w jednym sezonie programu, widzowie pokochali ją w tej roli. Wygląda jednak na to, że artystka ma zamiar skupić się na własnych przedsięwzięciach, a o budowie domu kultury w Emilianówce, do której przeprowadziła się trzy lata temu, opowiedziała podczas swojego ostatniego występu w "Dzień Dobry TVN".

To będzie takie centrum kultury. Będą tam koncerty, joga, warsztaty... Będą przyjeżdżali ludzie, którzy kochają przyrodę - zdradziła Urszula Dudziak.

Jak sądzicie, kto zastąpi gwiazdę w jury? Póki co pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, kto zasiądzie w dotychczasowym fotelu Michała Szpaka. Sądzicie, że w "The Voice of Poland" szykuje się jeszcze więcej zmian?

Zobacz także: "The Voice Senior": Kto zastąpi Andrzeja Piasecznego? Zaskakujące doniesienia mediów!

W jesiennej odsłonie "The Voice od Poland" nie zobaczymy Urszuli Dudziak. Artystka, która w rolę trenerki i jurorki wcielała się w 11. edycji uwielbianego talent show, właśnie miała poinformować produkcję o swojej rezygnacji. Jak informuje bliska osoba z otoczenia gwiazdy, Urszula Dudziak ma zamiar skupić się na trasie koncertowej i budowie centrum kultury w Emilianówce.

Urszula Dudziak odchodzi z
Piotr Molecki/East News

Oznacza to, że w "The Voice of Poland" będzie dwóch nowych jurorów. Widzowie z niecierpliwością czekają na decyzję, kto w programie zastąpi Michała Szpaka. Teraz jednak produkcja musi szukać również następcy Urszuli Dudziak, a z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. 

Michał Szpak w okularach przeciwsłonecznych

Co więcej bez zmian nie obeszło się również w "The Voice Senior". Choć fani uwielbiali Andrzeja Piasecznego w roli jurora, stacja postanowiła zakończyć współpracę z muzykiem. 

Andrzej Piaseczny śpiewa
Damian KLAMKA/East News

Kto w The Voice Senior?
TV-Show
Kto zastąpi Urszulę Dudziak w "The Voice Senior"? Pojawiło się kolejne, mocne nazwisko! 
Kto w jury The Voice Senior? Znamy kolejne mocne nazwisko na liście kandydatów!

Jak już wiadomo, Urszula Dudziak przeszła z "The Voice Senior" do "The Voice of Poland". Od razu więc rodzi się pytanie - kto zastąpi wokalistkę w fotelu trenera muzycznego show dla osób powyżej 60. roku życia? Do niedawna na liście potencjalnych kandydatów najmocniejsze wydawało się nazwisko Małgorzaty Ostrowskiej. Jak podaje "Fakt", rockowa artystka ma poważną konkurentkę! Izabela Trojanowska w "The Voice Senior"?! A mowa o Izabeli Trojanowskiej! Jak podaje dziennik, producentom zależy, aby do Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Marka Piekarczyka, czyli jurorów z poprzedniej odsłony, dołączyła nowa gwiazda. Zarówno Ostrowska jak i Trojanowska mają ogromne szanse na zajęcie miejsca Urszuli Dudziak: Każda z pań ma inną energię. Producentom „The Voice Senior" zależy bardzo na piosenkarkach, które nigdy nie były jurorkami, a które jednocześnie są znane przez miliony Polaków  - czytamy w "Fakcie". Która z nich zasiądzie w jury "The Voice Senior"? Tego dowiemy się zapewne niebawem. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna zmiana, do której doszło w programie. Zamiast Tomasza Kammela w roli prowadzącego zobaczymy Rafała Brzozowskiego! Będzie mu towarzyszyć Marta Manowska: Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę - mówi Rafał Brzozowski, który wystąpił w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Czekacie na drugą edycję "The Voice Senior"? Zobacz także: Wybierz Show Roku 2020 w plebiscycie magazynu "Party" oraz...

"The Voice of Poland" - TVP 2
TV-Show
Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko! 
Kto w jury 11. edycji The Voice of Poland? The Voice of Poland 11 - znamy skład.

To już oficjalne! Znamy cały skład jurorki najnowszej edycji "The Voice of Poland"! 11 już odsłona show ruszy na antenie TVP 12 września. Z tej okazji na Facebooku show pojawiła się fotka z sylwetkami trenerów - choć są oni zaciemnieni, i tak widać, o kogo chodzi! Kto więc zasiądzie w jury muzycznego talent-show? Znamy trenerów 11. edycji "The Voice of Poland" Pierwszą, oficjalnie potwierdzoną trenerką show została Urszula Dudziak, która wcześniej zasiadała w jury "The Voice Senior". Dużo mówiono o powrocie na fotel jurorki Edyty Górniak - i rzeczywiście - piosenkarka po kilku latach nieobecności wraca do "The Voice of Poland"! (wzięła udział w trzech edycjach). Po raz czwarty w roli trenera zobaczymy także Michała Szpaka, ale prawdziwymi rekordzistami są oczywiście Tomson i Baron - w roli jurorów zobaczymy ich dziewiąty raz!  Co ciekawe, zmiany zaszły również w składzie prowadzących - "The Voice of Poland" poprowadzą Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz zamiast Marceliny Zawadzkiej - Małgorzata Tomaszewska!  Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna – mówiła prezenterka "Fleszowi" przed rozpoczęciem nagrań. Przypominamy - na "The Voice of Poland" możecie głosować w naszym wielkim plebiscycie na Show Roku 2020!  Czekamy z niecierpliwością na skład "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Zobacz także: Wyobrażacie sobie ten program bez Michała Szpaka? Do show wraca Edyta Górniak, która ostatnio zasłynęła m.in. krytyką ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.  W show zobaczymy Urszulę Dudziak! ...

Jurorzy w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 
Drugi finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland" za nami! Kto odpadł z programu? 

Drugi finałowy odcinek jedenastej edycji "The Voice of Poland" już za nami! Niestety, dziś wieczorem dowiedzieliśmy się, kto musiał pożegnać się z programem. Z muzycznego talent-show odpadły aż cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Kogo zobaczymy w kolejnym odcinku? Sprawdźcie! Finał "The Voice of Poland" Dokładnie 10 listopada br. władze TVP przekazały, że w związku z pandemią koronawirusa i wprowadzonymi obostrzeniami finałowe odcinki "The Voice of Poland" zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności. Okazało się wówczas, że tym razem to jurorzy, a nie widzowie, zdecydują, kto powinien przejść do następnych etapów show.  Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę trenerów. Po zakończeniu występów każdy trener powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka. Kolejne dwie osoby z zespołu, które uzyskają najwyższe miejsca w rankingu, ponownie zaśpiewają na scenie w następnym finałowym odcinku programu. W przypadku remisu, o awansie uczestnika zadecydują punkty przyznane przez trenera drużyny. Zasada ta będzie obowiązywała przez trzy odcinki finałowe. Nad głosowaniem trenerów czuwać będzie notariusz- informowało TVP.  Tydzień temu mogliśmy zobaczyć pierwszy finałowy odcinek 11. edycji "The Voice of Poland". Z programu odpadli wówczas : Wojciech Lechończach z drużyny Michała Szpaka,  Sylwia Wysocka z drużyny Urszuli Dudziak, Michał Bober z drużyny Tomsona i Barona oraz Marta Bielawska z drużyny Edyty Górniak.  Dziś, w drugim finałowym odcinku "The Voice of Poland" o przejście do kolejnego etapu walczyli:  - z drużyny Urszuli Dudziak -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik