Radosław Majdan broni gejów
ONS

Majdan: Jeśli mój kolega z drużyny byłby gejem to...

Radosław Majdan broni gejów
ONS

Ilekroć w mediach o homoseksualizmie wypowiadają się gwiazdy i osoby publiczne wywołuje to lawinę komentarzy. Najgłośniejsze jednak są coming outy znanych i lubianych, niestety w Polsce zjawisko bardzo rzadkie. Przypomnijmy: Wentworth Miller: JESTEM GEJEM!

W Polsce wiele kontrowersji wywołała wypowiedź legendarnego bramkarza reprezentacji Polski, Jana Tomaszewskiego. Poseł stwierdził, że jego zdaniem "nie ma miejsca w szatni dla piłkarzy-gejów", a nasz kraj powinien przyjąć podobne restrykcyjne prawo wobec homoseksualistów, co Rosja. Innego zdania jest inny emerytowany piłkarz, Radosław Majdan. Twierdzi, że nie miałby problemu z zaakceptowaniem homoseksualisty jako kolegi z drużyny.


Gejem może być każdy: piłkarz, komandos czy polityk, ale nie w każdym zawodzie przyznanie się do homoseksualizmu jest łatwe. Piłkarz do takich zawodów nie należy. Jeśli mój kolega z drużyny przyznałby się do bycia homoseksualistą, to traktowałbym go tak samo, jak przed tą informacją - wyznał w wywiadzie dla TVN24.


Musimy przyznać, że Radosław Majdan pozytywnie nas zaskoczył. Oczekujemy większej ilości wypowiedzi w tym tonie, a przede wszystkim więcej coming outów w polskim showbiznesie! Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"

Zobaczcie też galerię zdjęć sławnego piłkarza geja i jego faceta:

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33