Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Radosław Majdan broni gejów
ONS
Newsy

Majdan: Jeśli mój kolega z drużyny byłby gejem to...

Czy Radek miałby problem z kolegą-gejem w szatni?

Ilekroć w mediach o homoseksualizmie wypowiadają się gwiazdy i osoby publiczne wywołuje to lawinę komentarzy. Najgłośniejsze jednak są coming outy znanych i lubianych, niestety w Polsce zjawisko bardzo rzadkie. Przypomnijmy: Wentworth Miller: JESTEM GEJEM!

W Polsce wiele kontrowersji wywołała wypowiedź legendarnego bramkarza reprezentacji Polski, Jana Tomaszewskiego. Poseł stwierdził, że jego zdaniem "nie ma miejsca w szatni dla piłkarzy-gejów", a nasz kraj powinien przyjąć podobne restrykcyjne prawo wobec homoseksualistów, co Rosja. Innego zdania jest inny emerytowany piłkarz, Radosław Majdan. Twierdzi, że nie miałby problemu z zaakceptowaniem homoseksualisty jako kolegi z drużyny.


Gejem może być każdy: piłkarz, komandos czy polityk, ale nie w każdym zawodzie przyznanie się do homoseksualizmu jest łatwe. Piłkarz do takich zawodów nie należy. Jeśli mój kolega z drużyny przyznałby się do bycia homoseksualistą, to traktowałbym go tak samo, jak przed tą informacją - wyznał w wywiadzie dla TVN24.


Musimy przyznać, że Radosław Majdan pozytywnie nas zaskoczył. Oczekujemy większej ilości wypowiedzi w tym tonie, a przede wszystkim więcej coming outów w polskim showbiznesie! Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"

Zobaczcie też galerię zdjęć sławnego piłkarza geja i jego faceta:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Radosław Majdan otwiera salon tatuażu
ONS
Newsy
Były sport, polityka, muzyka, a teraz...? Majdan ma nowy sposób na życie
Radek nie przestaje zaskakiwać

Radosław Majdan przeszedł na piłkarską emeryturę już jakiś czas temu, ale nie zniknął z show-biznesu. Majdan stawia teraz przede wszystkim na realizacje swoich pasji - gra w zespole "The Trash", wspiera inicjatywy modowe i charytatywne. Niedawno łączono go też z tajemniczą blondynką... Przypomnijmy: Majdan z nową dziewczyną nad morzem Teraz Radek postanowił otworzyć kolejny biznes, który jest związany z jego kolejną wielka pasję, mianowicie tatuażami. Na ciele Majdana jest mnóstwo tatuaży, ze słynnym Indianinem, którego piłkarz przerobił z podobizny Dody, na czele. Jak poinformował na Facebooku, już niebawem w Warszawie otworzy się jego salon tatuażu o tajemniczej nazwie "Navaho", która pochodzi od słynnego indiańskiego plemienia Ameryki Północnej. Pochwalił się też zdjęciem kolorowego wnętrza. Moje nowe studio tatuazu. Jak Wam sie podoba nazwa 'Navaho'? Otwieramy juz na początku października. Chłopaki od tatuazy - jedni z najlepszych w Polsce. ZAPRASZAM wszystkich miłośników tatuazu! Mamy już pierwsze zapisy - napisał na Facebooku gwiazdor. Wybierzecie się do salonu Majdana? Jego tatuaże to dobra reklama salonu? Zobacz: Majdan: Jeśli mój kolega z drużyny byłby gejem to... Radosław Majdan bez koszulki na koncercie swojego zespołu:

Jerzy Dudek i Tomasz Iwan o gejach
ONS
Newsy
Iwan i Dudek bronią gejów: Polska piłka jest prymitywna i arogancka
Kolejni piłkarze oburzeni słowami Jana Tomaszewskiego

Kilka dni temu Jan Tomaszewski skrytykował gejów w sporcie. Jego zdaniem homoseksualiści nie powinni grać w piłkę nożną, a on sam nie chciałby spotkać w szatni mężczyzny o odmiennej orientacji seksualnej. Co ciekawe, natychmiast posypała się lawina krytyki ze strony uznanych sportowców. Swoje niezadowolenie wyraził już Radosław Majdan , a teraz dołączyli do niego Jerzy Dudek i Tomasz Iwan . Zobacz: "Jeśli mój kolega z szatni byłby gejem, nie miałbym z tym problemu" - Strasznie mnie przerażają opinie Janka Tomaszewskiego. Skąd ma pewność, że w latach 70., gdy był bramkarzem, nie spotkał w szatni geja? Bo co by się stało, gdyby się okazało, że gejem jest na przykład Leo Messi? Nic, zupełnie. Nadal byłby tym samym wspaniałym piłkarzem – mówi Dudek na łamach gnews.pl , który ma na swoim koncie grę w najlepszych europejskich klubach w tym w Realu Madryt. Bardziej zniesmaczony słowami Tomaszewskiego jest Tomasz Iwan . Nie dość, że nie zgadza się z Janem to dodatkowo uważa, że przez takie opinie buduje w Polakach nietolerancję. - Kiedy grałem w zachodnich klubach, tęskniłem za Polską. Ale gdy słyszę, co wygaduje Tomaszewski, jak obraża gejów, mam ochotę uciec z tego kraju, gdzie pieprz rośnie. Na początku roku amerykański piłkarz Robbie Rogers zrobił coming out, co zostało uszanowne i sportowiec nadal gra w barwach swojego klubu. Iwna zapewnia jednak, że w Polsce takie wyznanie mogoby przekreślić dalszą karierę . Zobacz: Przystojny piłkarz z USA jest gejem - To mogłoby takiemu piłkarzowi zniszczyć życie. Bo polska piłka jest w większości jak słowa pana Tomaszewskiego: prymitywna i arogancka, przerażona wszystkim, co odmienne. Gratulujemy piłkarzom odwagi. Oby ich słowa dotarły do takiego samego grona, co w przypadku Jana Tomaszewskiego. A jakie jest wasze zdanie...

Thomas Hitzlsperger jest gejem. Piłkarze geje. Geje w sporcie
Facebook
Newsy
Szok w Niemczech - znany piłkarz reprezentacji jest gejem!
Odważny coming out w świecie sportu

Coming outy wśród sportowców to wciąż rzadkość, ale ostatnich kilkanaście miesięcy przyniosło kilka głośnych przypadków. Ostatnio ujawnił się brytyjski pływak Tom Daley , który był sensacją Olimpiady w Londynie w 2012 roku. Jego wyznanie wywołało dużo emocji, podobnie jak facet, z którym obecnie się spotyka. Przypomnijmy: Skandal na Wyspach! Porno-skandal z udziałem chłopaka pływaka-geja Piłka nożna jest dyscypliną, w której procent ujawnień jest najniższy. Niesamowita presja ze strony otoczenia i kolegów z drużyny sprawia, że niektórzy futboliści przez lata żyją w ukryciu i nawet po zakończeniu kariery nie decydują się na coming out. Inaczej postąpił Thomas Hitzlsperger , 50-krotny reprezentant Niemiec, do niedawna występujący w brytyjskim klubie Aston Villa, który na łamach "Die Zeit" przyznał się, że jest gejem.   Ujawniam swoją seksualność, ponieważ chciałbym, aby sprowokowało to dyskusję na temat homoseksualizmu wśród zawodowych sportowców. Zdałem sobie sprawę ze swoich preferencji dopiero kilka lat temu, ale nigdy nie czułem wstydu z powodu tego, kim jestem - wyznał Thomas. To pierwszy taki przypadek w niemieckim futbolu, w dodatku ze strony zasłużonego dla reprezentacji piłkarza. Thomas Hitzlsperger zakończył już wprawdzie karierę z powodu kontuzji, ale jego wyznanie to duży krok naprzód w europejskiej piłce nożnej . Zobacz: Znany amerykański piłkarz jest gejem! Pokazał chłopaka Również na naszym krajowym podwórku nie brakuje plotek o piłkarzach-homoseksualistach, włączając w to nazwiska znane z kolorowych gazet. Myślicie, że doczekamy się kiedyś coming outu któregoś z polskich sportowców? Liczymy też na naszych celebrytów... Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem"  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner