Radek Pestka z siostrą Martyną i Joanną Krupą stoją w DDTVN
ONS

TYLKO U NAS! Wiemy, dlaczego Radek Pestka chce pomóc siostrze Martynie. To wzruszająca historia!

Radek Pestka z siostrą Martyną i Joanną Krupą stoją w DDTVN
ONS

Radek Pestka, zwycięzca "Top Model" chce wykorzystać swoją wygraną, by pomóc siostrze bliźniaczce! Oczywiście zależy mu też na zbudowaniu własnej kariery. Ale pomoc Martynie jest dla niego dodatkową motywacją!

"Chcę pomóc siostrze, która mieszka w internacie w Bydgoszczy i utrzymuje się tylko z alimentów od jednego z rodziców. Mamy pomysł na wspólny projekt", mówi magazynowi "Flesz" Radek. 

 

Podobno rodzeństwo planuje razem zająć się projektowaniem mody. Martyna uczy się w zespole szkół plastycznych w Bydgoszczy i jest bardzo utalentowana.

 

Dlaczego Radek Pestka chce pomóc siostrze?

Radek Pestka opowiedział "Fleszowi" o swojej sytuacji rodzinnej:

"Nie utrzymuję kontaktu z rodzicami. Taty nie znam, a z mamą były różne problemy. Wyprowadziłem się z domu w dniu swoich osiemnastych urodzin ", opowiada Fleszowi Radek.

Radek od tej pory mieszka sam i utrzymuje się samodzielnie, pracując jako stylista  i sprzedawca. Zdradził "Fleszowi", że siostra jest dla niego wielkim wsparciem. To ona mu doradza i czasem nawet jest głosem rozsądku – ustawia brata do pionu. Czy Radek ma teraz szansę poprawić sytuację materialną swoją i swojej siostry? "Flesz" dowiedział się, że tak. Bo modelem bardzo poważnie zainteresowała się agencja z Londynu: MiLk. Chłopak dostał też już trzy propozycje sesji od: Adidasa, H&M oraz Apartu. Mamy nadzieję, że Radkowi się uda! Bo imponuje nam jego samodzielność i troska o siostrę!

Więcej o planach Radka Pestki w najnowszym "Fleszu".

 

Radek Pestka wygrał "Top Model 5"

Radek Pestka z czekiem

 

Czy Radek Pestka ma szanse na sukces?

Radek Pestka
ons.pl

Więcej na temat Radek Pestka
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09