Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek w DDTVN, Anna Lewandowska i Agnieszka Wesołowska na imprezie 	Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska przyjaźnią się Joanna Przetakiewicz i Monika Olejnik przyjaźnią się Agnieszka Szulim i Julia Starak przyjaźnią się
Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek w DDTVN, Anna Lewandowska i Agnieszka Wesołowska na imprezie
Eastnews
1/15
Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek w DDTVN, Anna Lewandowska i Agnieszka Wesołowska na imprezie
Eastnews

Dziś obchodzimy Dzień przyjaciela :-) Z tej okazji postanowiliśmy pokazać Wam, kto naprawdę przyjaźni się w świecie show-biznesu. Bo pozowanie do zdjęć i siedzenie wspólnie na pokazach mody to jedno, ale przecież prawdziwa przyjaźń jest wtedy, gdy nie stoi się w błysku fleszy. Zobaczcie, które gwiazdy są ze sobą blisko w polskim show-biznesie!

 

ZOBACZ: Rozenek przyznała, że polubiła Agnieszkę Woźniak-Starak, kiedy ta złamała regulamin w "Azja Express"!

2/15
	Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN
Eastnews

Wam również na Facebooku wyskoczył filmik z waszymi zdjęciami z przyjaciółmi? W filmiku Małgorzaty Rozenek na Facebooku z pewnością nie zabraknie Hanny Lis czy Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazdy zaprzyjaźniły się w show "Azja Express", które emitowane było w ubiegłym roku w TVN-ie. Od tego czasu utrzymują bliskie kontakty i chętnie pojawiają się razem na imprezach czy w programach telewizyjnych.

3/15
Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska przyjaźnią się
ONS

Modelki Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska wspólnie zaczynały karierę. Wspierały się w świecie modelingu i nadal tak jest. Karolina mówi na Kamilę "Mój Szczawik", a Kamila na Karolinę "moja Malina".

4/15
Joanna Przetakiewicz i Monika Olejnik przyjaźnią się
ONS

Kto powiedział, że przyjaciółkę można mieć tylko jedną? Joanna Przetakiewicz ma kilka osób, którym ufa. Oprócz Hanny Lis ważna jest  dla niej Monika Olejnik. Łączy je miłość do mody. Joanna podziwia Monikę za jej styl, a Monika godzinami mogłaby dyskutować z właścicielką domu La Mania o tym, co się teraz nosi.

5/15
Agnieszka Szulim i Julia Starak przyjaźnią się
ONS

Julia Starak i Agnieszka Woźniak-Starak to świeża przyjaźń, ale bardzo intensywna. Kiedy dziennikarka związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem okazało się, że z jego siostrą Julią też ma wiele wspólnego. Teraz Agnieszka wolny czas spędza głównie z nią.

 
6/15
Anna Lewandowska i Agnieszka Wesołowska przyjaźnią się
ONS

I znowu przykład na to, że w show-biznesie można mieć kilka dobrych przyjaciółek. Tam gdzie Anna Lewandowska, tam i Agnieszka Wesołowska. Panie bardzo się lubią. Agnieszka biega z Anią, ćwiczy i stosuje jej przepisy w kuchni. Na premierze książki Lewandowskiej, jednym z głównych gości wspierających trenerkę była właśnie Agnieszka! Niedawno żona Kuby Wesołowskiego została mamą, więc teraz to ona służy radą przyszłej mamie - Annie Lewandowskiej.

 
7/15
Joanna Przetakiewicz i Hanna Lis przyjaźnią się
ONS

Hanna Lis uwielbia projekty Joanny Przetakiewicz, a Joanna ceni sobie taką „modelkę" jak Hanna. Ale ich znajomość to nie tylko praca – panie od lat wspierają się prywatnie.  

8/15
Natalia Kukulska i Aleksandra Kwaśniewska przyjaźnią się
ONS

Natalię Kukulską i Olę Kwaśniewską łączy miłość do... muzyki i trzymanie się z dala od plotek.

9/15
Czesław Mozil i Nergal przyjaźnią się
ONS

Czesław Mozil  i Adam „Nergal" Darski lubią muzykę, kobiety i śpiew. Dlatego nic dziwnego, że się przyjaźnią. Nagrali nawet razem piosenkę „Dziewczyna z branży", zanim jeszcze Nergal stał się znany dzięki Dodzie. Miłość do Dody minęła, ale męska przyjaźń pozostała.

 
10/15
Edyta Pazura i Anna Lewandowska przyjaźnią się
ONS

Edyta Pazura i Anna Lewandowska razem ćwiczą, bywają na pokazach, chodzą na mecze. Zaprzyjaźniły się dzięki znajomości ich mężów. Pazurowie byli gośćmi na ślubie Lewandowskich.

11/15
Małgorzata Socha i Agnieszka Cegielska przyjaźnią się
ONS

Małgosia Socha i Agnieszka Cegielska przyjaźnią się od czasów, kiedy jeszcze nie były znane. Urodziny, imieniny, kinderbale czy wakacje - one zawsze spędzają je razem.

12/15
Ben Affleck i Matt Damon przyjaźnią się
ONS

Ben Affleck i Matt Damon znają się od dzieciństwa. Dostali też wspolnie Oscara i Złoty Glob za "Buntownika z wyboru", do którego napisali wspólnie scenariusz. To jest przyjaźń na dobre i na złe.

13/15
Marcin Tyszka i Anja Rubik przyjaźnią się
ONS

Podobno tylko Anja Rubik jest w stanie wytrzymać wszystkie humory Marcina Tyszki. A tylko Marcin zrobi idealne zdjęcie Anji.

14/15
Brad Pitt i George Clooney przyjaźnią się
ONS

Wielka przyjaźń w Hollywood jest też możliwa. Brad Pitt i George Clooney od czasów filmu  "Ocean's Eleven", w którym wspólnie zagrali, są najlepszymi kumplami.

15/15
Dorota Czaja pokazała zdjęcia ze ślubu Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego
Instagram

Dorota Czaja i Marina! Dorota była jedną z nielicznych gwiazd, która pojawiła się na ślubie Mariny i Wojtka Szczęsnego.