Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki Przyjaciółki
Przyjaciółki
Instagram
1/5
Przyjaciółki
Instagram

Przed nami 12. sezon "Przyjaciółek"! Obecnie gwiazdy serialu ciężko pracują na planie, uchylając co jakiś czas rąbka tajemnicy z nowej serii. Dzięki temu wiemy, że w "Przyjaciółkach" pojawi się wiele nowych twarzy, wśród których m.in. Dominika Ostałowska czy Joanna Kuberska. Niestety, zabraknie także jednej bohaterki "Przyjaciółek". Wiemy także, że Zuza (Anita Sokołowska) zachoruje na raka, a Wika (Roma Gąsiorowska) znów nieźle namiesza! Znamy również odpowiedź na najważniejsze pytanie - czy powstanie 13. seria! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Zuza wyjdzie za mąż w 12. sezonie "Przyjaciółek"?! To zdjęcie mówi wszystko!

2/5
Przyjaciółki
Instagram

Roma Gąsiorowska właśnie zakończyła pracę nad 12. sezonem "Przyjaciółek", o czym poinformowała fanów na Instagramie. Za nią ostatni dzień zdjęciowy! Wszyscy zapewne czekają na wyjaśnienie tajemniczej sprawy, która miała miejsce w finałowym odcinku 11. sezonu. Wtedy Wika powiedziała Indze, że zrobiła coś strasznego! 

Zobacz: Wika niszczy życie Anki! Co zrobiła Pawłowi? Tajemnica 11. sezonu "Przyjaciółek"!

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Roma przekazała fanom serialu jeszcze jedną ważną wiadomość - zasugerowała, że zobaczy się z aktorkami z planu przy pracy nad 13. sezonem! Wszystko więc wskazuje na to, że nie musimy się obawiać rychłego zakończenia "Przyjaciółek"! 

Przyjaciółki , będzie mi Was brakowało przez tych kilka miesięcy do następnej transzy - napisała Roma Gąsiorowska.

 

Zobacz: "Przyjaciółki": Mamy zwiastun ostatniego odcinka! Wika wyzna Indze, że zrobiła coś strasznego! Co z Patrycją i Wiktorem? 

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Z kolei Magda Stużyńska, wcielająca się w postać Anki, wyjawiła niedawno na Instagramie, że nagrywa pełne emocji sceny. Nie możemy się już doczekać, co się będzie działo w kolejnych sezonach "Przyjaciółek"!

Zobacz: Dramat Anki w finale serialu "Przyjaciółki". To koniec małżeństwa Strzeleckich?

5/5
Przyjaciółki
Instagram

Będziecie oglądać 12. sezon "Przyjaciółek"? I czy cieszy Was wiadomość, że powstanie 13. seria?

Zobacz: Już dziś finał 11. sezonu "Przyjaciółek". Jak dobrze znasz ten serial? Sprawdź się! QUIZ

Więcej na temat Przyjaciółki