Ilona Janyst Ilona Janyst Ilona Janyst Ilona Janyst
Polsat
Dlaczego?
1/5
Polsat

Przed nami 12. sezon "Przyjaciółek", na który czekają wszyscy wierni fani. Wiadomo już, że w nadchodzącej serii pojawi się kilku nowych bohaterów. Zobaczymy m.in. Dominikę Ostałowską, gwiazdę serialu „M jak miłość”. Na razie aktorka nie zdradziła, w jaką rolę się wcieli. Pewne jest natomiast, że aktorka znana z serialu „Dziewczyny ze Lwowa” Katarzyna Ucherska zagra Kingę, pracownicę salonu fryzjerskiego Patrycji (Joanna Liszowska). Pojawi się także Joanna Kuberska oraz Paweł Ciołkosz. Niestety, wszystko wskazuje na to, że 12. serii nie zobaczymy jednej z ulubionych bohaterek "Przyjaciółek"! Kto nie pojawi się w kolejnym sezonie serialu? Zobaczcie na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Tylko dla prawdziwych fanek! Rozpoznacie bohatera "Przyjaciółek" po cytacie? Naprawdę trudny TEST

2/5
Ilona Janyst
Instagram

Fani "Przyjaciółek" zapewne doskonale znają postać Kate, w którą wciela się Ilona Janyst. Kate to przyrodnia siostra Ingi, która przyleciała z Ameryki i związała się z Dagmarem. W 11. sezonie jej wątek został pominięty, a teraz okazuje się, że nie zobaczymy Kate również w 12. sezonie! :(

3/5
Ilona Janyst
Instagram

Ilona odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Gdy padło pytanie, czy pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”, odpowiedziała:

 

Nie, a w każdym razie nic mi na ten temat nie wiadomo

 

Fani również pytali, dlaczego tak rzadko pojawia się w serialu oraz skąd miała akcent amerykański.

Zobacz: Nowa bohaterka w serialu "Przyjaciółki"! Aktorka pokazała ZDJĘCIE z planu

Przyjaciółki
Instagram

4/5
Ilona Janyst
Instagram

Ilona napisała, żeby fani kierowali pytania do produkcji „Przyjaciółek”. Wyjaśniła również, czy specjalnie uczyła się akcentu.

 

A co do akcentu - tak, zwłaszcza na początku ćwiczyłam i słuchałam anglojęzycznych osób, mówiących po polsku z akcentem, później przychodziło mi to już coraz bardziej naturalnie - napisała Ilona. 

 

Zobacz: Wielka gwiazda "M jak miłość" dołączy do serialu "Przyjaciółki"! Nigdy nie zgadniesz, o kim mowa! 

Przyjaciółki
Instagram

5/5
Ilona Janyst
Instagram

Żałujecie, że Kate nie pojawi się w 12. sezonie "Przyjaciółek"?

Zobacz: Znasz wszystkich bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Przekonajmy się! QUIZ

Więcej na temat Przyjaciółki