Paweł, Przyjaciółki, Anka Paweł, Przyjaciółki, Anka Joanna Kuberska Joanna Kuberska Paweł, Przyjaciółki, Anka
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram
1/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że 12. sezon "Przyjaciółek" będzie jeszcze bardziej emocjonujący niż poprzednie! Okazuje się bowiem, że do serialowej ekipy dołączy wiele nowych postaci. Już wiemy, że w serialu zobaczymy Dominikę Ostałowską, gwiazdę serialu „M jak miłość”. Na razie aktorka nie zdradziła jednak, w jaką rolę się wcieli. Pewne jest natomiast, że aktorka znana z serialu „Dziewczyny ze Lwowa” Katarzyna Ucherska zagra Kingę, pracownicę salonu fryzjerskiego Patrycji (Joanna Liszowska).

Teraz natomiast wyszło na jaw, że pojawi się jeszcze jedna postać, grana przez seksowną blondynkę. Co więcej, nowa bohaterka zbliży się do Pawła (Bartek Kasprzykowski)...

Zobacz: Zuza wyjdzie za mąż w 12. sezonie "Przyjaciółek"?! To zdjęcie mówi wszystko!

2/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Nie jest żadną tajemnicą, że Paweł nie jest wzorem małżeńskiej wierności. Wielokrotnie zdradzał Ankę (Magda Stużyńska) - ma nawet córkę z inną kobietą. I mimo że niedawno przeszedł dużą metamorfozę w serialu, to jednak wciąż można się spodziewać, że ma słabość do pięknych kobiet. Teraz wiele wskazuje na to, że nowa bohaterka zawróci mu w głowie! 

Zobacz: Zupełnie nowy bohater w "Przyjaciółkach"! Zobacz ZDJĘCIA z planu 12. sezonu

3/5
Joanna Kuberska
Instagram

Nową bohaterkę zagra Joanna Kuberska. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Bartkiem Kasprzykowskim, ale nie zdradziła w jaką rolę się wcieli. Możemy jednak się spodziewać, że zobaczymy ją we wspólnych scenach z Pawłem.

Polecamy: "Przyjaciółki": Co czeka nas jesienią? Aktorki sporo ujawniły! Zapowiada się BURZLIWIE!

4/5
Joanna Kuberska
Instagram

Joanna Kuberska gra w serialach od 2016 roku. Swoją karierę zaczęła od epizodów w „Na noże” i „Ojciec Mateusz”. Joannę Kuberską można było też podziwiać w serialu „M jak miłość” w roli Julii Kryszak. 
 

Zobacz: Na jakiej diecie są serialowe "Przyjaciółki"? Zdziwicie się!

5/5
Paweł, Przyjaciółki, Anka
Instagram

Jak myślicie, czy Paweł faktycznie będzie mieć romans z nową bohaterką? 

 

Przeczytaj: Dramatyczne chwile w "Przyjaciółkach"! Zuza zachoruje na raka!

Więcej na temat Przyjaciółki