Przyjaciółki, Zuza, Janek Zuza, Patrycja Anita Sokołowska, Zuza Zuza Zuza
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe
Piękne!
1/5
Przyjaciółki, Zuza, Janek
Mat. prasowe

 

12. sezon "Przyjaciółek" bez wątpienia jest najmniej łaskawy dla Zuzy (Anita Sokołowska), która walczy z rakiem piersi. Markiewicz ma już za sobą operację usunięcia guza, ale przed nią najgorszy czas chemioterapii. Przez chorobę musiała przełożyć ślub z ukochanym Jaśkiem (Marek Bukowski) i przestała cokolwiek planować w obie przed najgorszym... Okazuje się jednak, że Zuza będzie chciała wziąć ślub ze swoim partnerem. W 146. odcinku zobaczymy wzruszającą ceremonię, a do sieci właśnie trafiło zdjęcie z tego wydarzenia. Zobaczcie galerię zdjęć i sprawdźcie, jak Zuza będzie wyglądała na swoim ślubie. 

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Zuza wygra z rakiem? Mamy zdjęcie z planu 13. sezonu "Przyjaciółek", które mówi wszystko!

2/5
Zuza, Patrycja
Mat. prasowe

Związek Zuzy i Marka bez wątpienia był bardzo burzliwy. Zuza nigdy nie była specjalistką od relacji z mężczyznami. Wdawała się w krótkie i niezobowiązujące romanse, a najdłużej była związana z Wojtkiem. Na szczęście jednak Zuza w końcu odnalazła szczęście u boku Jaśka. Niestety, nie trwało długo i zostało przerwane tragiczną diagnozą. 

 

Zobacz: Do "Przyjaciółek" dołączy nowa gwiazda! To ona zastąpi Zuzę?!

3/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Mimo że Zuza walczy z rakiem, to jednak zdecydowała się wziąć ślub z ukochanym. W 146. odcinku, który zostanie wyemitowany 22 listopada o godzinie 21:10 zobaczymy wzruszającą ceremonię ślubną. Sprawdźcie, co Anita Sokołowska mówiła nam o ślubie pary jeszcze zanim 12. sezon został wyemitowany w Polsacie:  Zuza z "Przyjaciółek" urodzi drugie dziecko?! Anita Sokołowska zdradziła nam WSZYSTKO

4/5
Zuza
Facebook

Nie da się ukryć, że zdjęcie ze ślubu Zuzy i Jaśka wzrusza do łez. To jedyna chwila szczęścia wśród dramatycznych przeżyć Zuzy.

 

Zobacz: "Chcę, żeby postawa Zuzy dawała nadzieję innym" Anita Sokołowska zdradza szczegóły choroby Zuzy

5/5
Zuza
Mat. prasowe

My już nie możemy doczekać się, aż Polsat wyemituje odcinek ze ślubną ceremonią Zuzy i Jaśka, a Wy?

 

Zobacz: Zuza wyjdzie ze szpitala. To koniec jej koszmaru? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki