Zuza Zuza z Przyjaciółek Zuza Zuza Zuza
Zuza
Mat. prasowe
1/5
Zuza
Mat. prasowe

W 12. sezonie "Przyjaciółek" los najbardziej doświadczył Zuzę (Anita Sokołowska), która właśnie dowiedziała się, że choruje na raka i poddała się już operacji. To jednak nie koniec ciężkich doświadczeń serialowej bohaterki - przed nią jeszcze chemioterapia. Teraz Anita Sokołowska zdradza w rozmowie z "Faktem" szczegóły choroby Zuzy. Wyznała, jak przygotowywała się do odegrania tak ciężkich scen oraz co czuje, gdy wciela się w ciężko chorą bohaterkę. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 142. odcinek "Przyjaciółek"? Czas sprawdzić swoją wiedzę! QUIZ

2/5
Zuza z Przyjaciółek

Anita Sokołowska przyznała w rozmowie z "Faktem", że na zdarzenia w życiu swojej bohaterki patrzy przez pryzmat zawodowy. Dla niej ten dramatyczny rozdział w życiu Zuzy jest wyzwaniem.

 

Cieszę się, że mogę mojej postaci nadać nowe barwy i pokazać ją widzom z nieznanej dotąd strony. Chcę pokazać silną kobietę, która, mierząc się z chorobą, przeżywa wachlarz emocji – od kompletnego załamania po siłę i motywację do walki - powiedziała Anita Sokołowska.

 

Zobacz: 13. sezon "Przyjaciółek" jednak bez Zuzy?! Te zdjęcia niepokoją! 

3/5
Zuza
Mat. prasowe

Anita Sokołowska zdradziła także, że nie przygotowywała się do roli w żaden specjalny sposób - nie odchudzała się, ani nie konsultowała z lekarzami. Aktorka zna wiele osób, walczących z rakiem i wie, jak cierpią. Anita Sokołowska pragnie, by postać Zuzy dawała nadzieję innym chorym.

 

Co do przygotowań psychicznych... Niestety rak stał się chorobą cywilizacyjną. Choruje na niego tak dużo ludzi – z bliższego, dalszego otoczenia, że każdy z nas styka się z ludźmi walczącymi o życie. Dlatego zagranie chorej osoby nie wymagało ode mnie konsultacji lekarskich czy wizyt w szpitalu. Chciałam pokazać, jak wiele w walce z tą chorobą zależy od nastawienia psychicznego. Chcę, żeby postawa Zuzy dawała nadzieję innym - powiedziała aktorka "Faktowi".

 

Zobacz: Zuza wyjdzie ze szpitala. To koniec jej koszmaru? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! 

4/5
Zuza
Mat. prasowe

Wygląd chorej Zuzy to zasługa makijażystów. Aktorka nie odchudzała się do roli.

 

– Na restrykcyjną dietę nie było czasu. Praca na planie serialu idzie szybko, więc jeśli chciałabym dużo schudnąć, musiałabym przestać jeść (śmiech). Na szczęście można to jakoś obejść, na przykład za dużymi ubraniami i oczywiście świetną charakteryzacją, która podkreśla kości policzkowe, zapadnięte policzki i cienie pod oczami, przekrwienia na twarzy. Jeśli dodamy do tego jeszcze nieułożone włosy, to ta postać faktycznie wygląda dużo gorzej - powiedziała Anita Sokołowska "Faktowi".

 

Zobacz: To już pewne! Będzie 13. sezon "Przyjaciółek"! Gwiazdy serialu wróciły na plan 

5/5
Zuza
Mat. prasowe

Anita Sokołowska oczywiście nie zdradziła, jak dalej potoczą się losy Zuzy. Wszyscy fani serialowej bohaterki mają jednak nadzieję, że Markiewicz wygra z rakiem! A wy co sądzicie? 

 

Zobacz: To już pewne! Powstanie 13. sezon "Przyjaciółek", ale... bez Zuzy?!