Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"? Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?
1/5
Patrycja straci dziecko! Co w "Przyjaciółkach"?

12. sezon "Przyjaciółek" możemy już oglądać na antenie telewizji Polsat. Tym razem miłośnicy produkcji, a zwłaszcza fani Patrycji (Joanna Liszowska) odetchnęli z ulgą, gdy okazało się, że serialowa bohaterka uwolniła się z toksycznej relacji z Wiktorem (Paweł Deląg). Przypomnijmy, że załamana po śmierci męża Patrycja znalazła pocieszenie w ramionach mecenasa Wiktora, który jak nikt rozumiał jej ból i cierpienie. Sam kilka lat wcześniej stracił żonę i synka. Wydawało się, że szarmancki i do szaleństwa zakochany Wiktor będzie idealnym partnerem dla Patrycji. Niestety, szybko wyszło na jaw, że jest porywczym i agresywnym damskim bokserem. Nic więc dziwnego, że gdy w 12. sezonie okazało się, że Patrycja nie jest już z Wiktorem, wszystkich ucieszyła ta wiadomość. Jednak wszystko wskazuje na to, że nie na długo... Zobaczcie na kolejnej stronie galerii niepokojące zdjęcie, które może świadczyć o tym, że Patrycja wróci do Wiktora!

 

Zobacz: Pijany Paweł w aucie z wnukiem, a Jasiek i Stefa martwią się o zdrowie Zuzy! Wiemy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"

2/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Paweł Deląg, czyli serialowy Wiktor opublikował zdjęcie z Joanną Liszowską, wcielającą się w rolę Patrycji.  W opisie do zdjęcia napisał:

 

I znowu razem ;) po wakacjach ;)

 

Czy to więc możliwe, że Wiktor i Patrycja faktycznie znów będą razem?! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach.

 

Zobacz: Przyjaciółki: Ślubu nie będzie?! Zuza i Janek w ostatniej chwili uciekają sprzed kościoła!

3/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Niestety, to faktycznie możliwe! Jakiś czas temu Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z planu, podpisując je "Patrycja z mężem i teściem". Jak wiadomo, do tej pory w żadnym z odcinku Patrycja nie poznała swojego teścia. Do tego w 12. sezonie rozstała się z Wiktorem, ale jeszcze nie złożyła pozwu o rozwód. Możliwe jest więc, że serialowa bohaterka wróci do byłego męża i wtedy dopiero pozna swojego teścia!

Zobacz: Anita Sokołowska pokazała zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Spójrzcie na suknię ślubną serialowej Zuzy!

4/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

W 135. odcinku Patrycja poszła na terapię do psychologa. Siedząc w poczekalni, zobaczyła, że gabinet opuszcza Wiktor. Czy więc mężczyzna również postanowił uczęszczać na terapię i zwalczyć swoje wady? Czy to właśnie dlatego Patrycja mu wszystko wybaczy?

Zobacz: Zanim zaczniesz oglądać 12. sezon "Przyjaciółek", sprawdź, czy w ogóle pamiętasz, co się działo w poprzednich seriach! Wielki QUIZ!

5/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Na pewno niedługo poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania! A wy myślicie, że Patrycja i Wiktor znów będą razem?

Zobacz: "Przyjaciółki": Akcja serialu zaczyna się aż półtora roku później! Co wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz opis 1 odcinka!

Więcej na temat Przyjaciółki