Przyjaciółki - co w nowym sezonie? Inga, Przyjaciółki Przyjaciółki, Paweł, Julka Jasiek, Przyjaciółki, Zuza Anita Sokołowska, Zuza
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?
1/5
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?

 

"Przyjaciółki" wróciły już na ekrany Polsatu i w każdy czwartek możemy oglądać kolejne odcinki 12. sezonu. Na razie mogliśmy obejrzeć  pierwszy (czyli łącznie 135.) odcinek tej popularnej serii. I znów sporo się działo! Poznaliśmy losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) aż 1,5 roku po wydarzeniach, które miały miejsce w finałowym odcinku 11. sezonu. Można powiedzieć, że u bohaterek wszystko zmieniło się o 180 stopni - Inga straciła pracę, przytyła i żyje z alimentów, Patrycja otworzyła swój własny salon fryzjerski i odeszła od Wiktora, Zuza jest z Jaśkiem i ma z nim drugie dziecko, a Anka została babcią. I choć w czwartek zostanie wyemitowany 136. odcinek, to my już wiemy, co wydarzy się w... 137.!

Jeśli więc jesteście ciekawi kolejnych wydarzeń i nie macie nic przeciwko spojlerom, to koniecznie poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii! 

 

Zobacz: Co zrobiła Wika? Gdzie wyjechały Inga, Anka, Zuza i Patrycja? Sprawdź, czy uważnie oglądałeś 1. odcinek "Przyjaciółek"!

2/5
Inga, Przyjaciółki
Facebook

 

Ingę czekają jeszcze cięższe chwile - Robert chce bowiem zmniejszyć alimenty! Były partner Ingi uważa, że pieniądze idą na jej potrzeby, a nie Marysi. Z kolei Inga będzie podejrzewać, że Robert ma nową kobietę i dlatego potrzebuje wiecej pieniędzy! Inga wciąż będzie miała również problemu z Hanią. Nie będzie potrafiła porozumieć się z dorastającą córką. 

 

Zobacz: Wracają "Przyjaciółki"! Pierwszy raz w historii serialu wydarzyło się TO! Jak zareagują fani?

3/5
Przyjaciółki, Paweł, Julka
Instagram

 

Paweł zacznie coraz więcej pić i popadnie w całkowity marazm. Będzie zobojętniały i pasywny. Jakby tego było mało, narazi życie swojego wnuka Oliwiera - będąc pod wpływem alkoholu, wsiądzie z nim do samochodu! 

 

Zobacz: Zanim zaczniesz oglądać 12. sezon "Przyjaciółek", sprawdź, czy w ogóle pamiętasz, co się działo w poprzednich seriach! Wielki QUIZ!

4/5
Jasiek, Przyjaciółki, Zuza
mat.pras.

 

Tymczasem Zuza i Jasiek będą szykować się do ślubu. Niestety Zuza będzie bagatelizować swoje samopoczucie, a Jasiek i Stefa zaczną martwić się o jej zdrowie. 

 

Zobacz: Zuza będzie miała problemy, które zrozumie każda matka! Zobaczcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"!

5/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Patrycja będzie pomagać Zuzie w przygotowaniach do ślubu. Będzie się obawiać, że przyjaciółka w ostatniej chwili ucieknie sprzed ołtarza! 

Czekacie na kolejne odcinki "Przyjaciółek"?

 

Zobacz: Przyjaciółki: Ślubu nie będzie?! Zuza i Janek w ostatniej chwili uciekają sprzed kościoła!

Więcej na temat Przyjaciółki