Party Stories
Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews
Newsy

Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka. Tabloid ujawnił szczegóły choroby lidera Rezerwatu 

Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. Na co chorował? Jakie były powody śmierci?

8 kwietnia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Adamiaka, lidera zespołu Rezerwat, o której poinformował syn muzyka:

Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak

Teraz tabloid ujawnił, co było przyczyną nagłej śmierci Andrzeja Adamiaka, współautora popularnego utworu "Zaopiekuj się mną".

"Hotel Paradise 3": Luiza ostro skrytykowała wygląd Justyny. Teraz żałuje tych słów?

Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka

Śmierć muzyka zaskoczyła fanów zespołu Rezerwat. Jak donosi serwis se.pl 60-letni artysta od jakiegoś czasu cierpiał na bóle brzucha, ale w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa nie od razu zgłosił się do lekarza. Kiedy ból okazał się silniejszy Andrzej Adamiak trafił do szpitala, gdzie według ustaleń tabloidu zdiagnozowano u niego zapalenie wyrostka robaczkowego. Lider grupy Rezerwat trafił na stół operacyjny, niestety pojawiły się komplikacje, o których pisze serwis:

Adamiak od razu trafił na stół operacyjny, niestety najprawdopodobniej w wyniku pęknięcia wyrostka doszło do zapalenia otrzewnej, a następnie sepsy. - czytamy na stronie se.pl

Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. W pamięci zawsze pozostanie jako autor piosenki "Zaopiekuj się mną", która przyczyniła się do popularności zespołu i do dziś jest grana przez rozgłośnie radiowe.

 

 

Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews
Newsy
Nie żyje lider zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak. Jego największy hit to "Zaopiekuj się mną" 
Nie żyje lider zespołu Rezerwat. O śmierci muzyka poinformował syn. Andrzej Adamiak nie żyje. Ile miał lat, przyczyny śmierci.

Andrzej Adamiak nie żyje. Lider zespołu Rezerwat zmarł dziś nagle w wieku 60 lat. O śmierci muzyka poinformował jego syn, pisząc w mediach społecznościowych: Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak Fani zespołu są zaskoczeni tą smutną informacją i składają kondolencje rodzinie i bliskim artysty.  Nie wierze 😥Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych To bardzo smutna i przykra wiadomość. Za wcześnie... Wspaniały muzyk, Rezerwat to on. Bartek, kondolencje. Twój tata zostawił po sobie naprawdę piękne dźwięki i teksty. Szkoda, że nie usłyszymy ich już nigdy na żywo. Zespół Rezerwat powstał w 1982 roku i cieszył się ogromną popularnością w latach 80., a ich piosenka „Zaopiekuj się mną” stała się prawdziwym hitem granym do dziś. Słowa do utworu napisał Andrzej Adamiak razem z Andrzejem Senarem.  Kultowy utwór usłyszycie tutaj! Andrzej Adamiak  miał 60 lat.    

Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich
EastNews
Newsy
Rodzina Andrzeja Strzeleckiego. Aktor pozostawił żonę Joannę Pałuckę i dzieci: Antoniego i Joannę Strzeleckich

Dziś rano wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Andrzeja Strzeleckiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł w wieku 68 lat. Niestety, gwiazdor "Klanu" przegrał walkę z nowotworem. Andrzej Strzelcki zmagał się z  nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. Śmierć aktora pogrążyła w żałobie jego ukochaną żonę i dzieci.  Rodzina Andrzeja Strzeleckiego  Andrzej Strzelecki miał na swoim koncie role w wielu filmowych i serialowych hitach takich jak: "W pustyni i w puszczy", "Przepraszam, czy tu biją" czy "Przeprowadzki". Ogromną popularność przyniosła mu rola Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego w serialu "Klan". A jak wyglądało jego życie prywatne? Andrzej Strzelecki miał dwójkę dzieci: córkę i syna. Aktor już od wielu lat tworzył szczęśliwy związek z Joanną Pałucką. Aktorka zaledwie kilka tygodni temu w rozmowie z mediami opowiedziała o dramacie, jaki dotknął jej męża.  Staramy się żyć normalnie, ale choroba nie daje o sobie zapomnieć. W zasadzie jest niesamodzielny i nie może się nigdzie beze mnie ruszyć. Mimo to się nie poddaje i chce funkcjonować jak dawniej- zdradziła w rozmowie z "Faktem". Wszyscy fani Andrzeja Strzeleckiego wierzyli, że dzięki innowacyjnej terapii aktor pokona raka. W sieci rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na leczenie w USA. Niestety, dziś- 17 lipca- media poinformowały o śmierci aktora. Córka Andrzeja Strzeleckiego poinformowała, że odszedł nad ranem w swoim domu. Tata odszedł nagle, nad ranem, o 5:55. Odszedł w domu, byli z nim najbliżsi. To jest najważniejsze. Na ten moment nie jestem w stanie więcej powiedzieć- córka aktora powiedziała w rozmowie z portalem plejada.pl.  Bliskim Andrzeja Strzeleckiego składamy kondolencje.  Zobacz także:  Andrzej Strzelecki z...

Ewa Bem na nagraniu programu Hala Odlotów
East News
Newsy
Kolejny dramat Ewy Bem: nie żyje brat artystki! Tworzył z nią kultową grupę

Nie żyje Aleksander Bem ! Brat uwielbianej przez fanów Ewy Bem zmarł 17 lipca w wieku 71 lat. O jego śmierci poinformowało Jazz Forum. Administratorzy strony za pośrednictwem Facebooka przekazali smutną wiadomość dotyczącą znanego muzyka. Dziś w nocy. 17 lipca 2019, zasnął na zawsze, po długiej chorobie, we Freiburgu, w Niemczech, Alek Bem, 71lat, brat Ewy i Jarka, wspaniały perkusista, wokalista, kompozytor, założyciel i współlider legendarnego zespołu Bemibek (Alek, Ewa Bem, Andrzej Ibek, Tadeusz Gogosz), a następnie Bemibem. Mieszkał w Niemczech prawie 40 lat. Żegnaj, Alek! Rodzinie przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia- czytamy na Jazz Forum na Facebooku.  Aleksander Bem był współzałożycielem zespołu Bemibek, w którym występowała również Ewa Bem. Z czasem grupa zmieniła nazwę zespołu na Bemibem. Grupa stworzyła takie hity jak: "Podaruj mi trochę słońca" czy "Nie bójmy się wiosny".  To kolejna tragedia w rodzinie Ewy Bem Pod koniec września 2017 roku Ewa Bem przeżyła największą tragedię, jaka może spotkać rodzica. Artystka straciła swoją ukochaną córkę Pamelę. 39-latka zmarła na gelajaka. Pamela Bem-Niedziałek osierociła dwójkę małych dzieci. Ewa Bem skupia się teraz na swoich najbliższych - przede wszystkim na wnukach.  Po śmierci córki Ewa Bem zawiesiła swoją karierę i zniknęła z życia w show-biznesie. Niestety, teraz po blisko dwóch latach od tamtych tragicznych wydarzeń Ewa Bem straciła również swojego brata Aleksandra.  Bliskim artysty składamy kondolencje.  Aleksander Bem nie żyje.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner