Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews

Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka. Tabloid ujawnił szczegóły choroby lidera Rezerwatu 

Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews

8 kwietnia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Adamiaka, lidera zespołu Rezerwat, o której poinformował syn muzyka:

Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak

Teraz tabloid ujawnił, co było przyczyną nagłej śmierci Andrzeja Adamiaka, współautora popularnego utworu "Zaopiekuj się mną".

Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka

Śmierć muzyka zaskoczyła fanów zespołu Rezerwat. Jak donosi serwis se.pl 60-letni artysta od jakiegoś czasu cierpiał na bóle brzucha, ale w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa nie od razu zgłosił się do lekarza. Kiedy ból okazał się silniejszy Andrzej Adamiak trafił do szpitala, gdzie według ustaleń tabloidu zdiagnozowano u niego zapalenie wyrostka robaczkowego. Lider grupy Rezerwat trafił na stół operacyjny, niestety pojawiły się komplikacje, o których pisze serwis:

Adamiak od razu trafił na stół operacyjny, niestety najprawdopodobniej w wyniku pęknięcia wyrostka doszło do zapalenia otrzewnej, a następnie sepsy. - czytamy na stronie se.pl

Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. W pamięci zawsze pozostanie jako autor piosenki "Zaopiekuj się mną", która przyczyniła się do popularności zespołu i do dziś jest grana przez rozgłośnie radiowe.

 

 

Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews

Więcej na temat choroba
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11