Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews
Newsy

Nie żyje lider zespołu Rezerwat, Andrzej Adamiak. Jego największy hit to "Zaopiekuj się mną" 

Nie żyje lider zespołu Rezerwat. O śmierci muzyka poinformował syn. Andrzej Adamiak nie żyje. Ile miał lat, przyczyny śmierci.

Andrzej Adamiak nie żyje. Lider zespołu Rezerwat zmarł dziś nagle w wieku 60 lat. O śmierci muzyka poinformował jego syn, pisząc w mediach społecznościowych:

Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak

Fani zespołu są zaskoczeni tą smutną informacją i składają kondolencje rodzinie i bliskim artysty. 

Nie wierze 😥Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych

To bardzo smutna i przykra wiadomość.

Za wcześnie... Wspaniały muzyk, Rezerwat to on. Bartek, kondolencje. Twój tata zostawił po sobie naprawdę piękne dźwięki i teksty. Szkoda, że nie usłyszymy ich już nigdy na żywo.

Zespół Rezerwat powstał w 1982 roku i cieszył się ogromną popularnością w latach 80., a ich piosenka „Zaopiekuj się mną” stała się prawdziwym hitem granym do dziś. Słowa do utworu napisał Andrzej Adamiak razem z Andrzejem Senarem. 

Kultowy utwór usłyszycie tutaj!

Andrzej Adamiak  miał 60 lat.

Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Adamiak nie żyje
EastNews
Newsy
Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka. Tabloid ujawnił szczegóły choroby lidera Rezerwatu 
Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. Na co chorował? Jakie były powody śmierci?

8 kwietnia media obiegła smutna wiadomość o śmierci Andrzeja Adamiaka , lidera zespołu Rezerwat, o której poinformował syn muzyka: Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata. - napisał na Facebooku Bartosz Adamiak Teraz tabloid ujawnił, co było przyczyną nagłej śmierci Andrzeja Adamiaka, współautora popularnego utworu "Zaopiekuj się mną". Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka Śmierć muzyka zaskoczyła fanów zespołu Rezerwat. Jak donosi serwis se.pl 60-letni artysta od jakiegoś czasu cierpiał na bóle brzucha, ale w obecnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa nie od razu zgłosił się do lekarza. Kiedy ból okazał się silniejszy Andrzej Adamiak trafił do szpitala, gdzie według ustaleń tabloidu zdiagnozowano u niego zapalenie wyrostka robaczkowego. Lider grupy Rezerwat trafił na stół operacyjny, niestety pojawiły się komplikacje, o których pisze serwis: Adamiak od razu trafił na stół operacyjny, niestety najprawdopodobniej w wyniku pęknięcia wyrostka doszło do zapalenia otrzewnej, a następnie sepsy. - czytamy na stronie se.pl Andrzej Adamiak zmarł w wieku 60 lat. W pamięci zawsze pozostanie jako autor piosenki "Zaopiekuj się mną", która przyczyniła się do popularności zespołu i do dziś jest grana przez rozgłośnie radiowe.    

Nie żyje Andrzej Mrozek
Newsy
Nie żyje Andrzej Mrozek. Zagrał m.in. w filmie "Sami swoi". Miał 80 lat
Nie żyje Andrzej Mrozek. Gwiazdor Sami swoi nie żyje.

Nie żyje Andrzej Mrozek, polski aktor filmowy i teatralny. Miał 80 lat. O śmierci artysty poinformował Teatr Polski we Wrocławiu, z którym był związany przez 30 lat: Z przykrością informujemy, że w wieku 80 lat zmarł Andrzej Mrozek – aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, absolwent PWSFTiTV w Łodzi. Z naszym Teatrem związany był przez ponad 30 lat. W styczniu 2011 r. został odznaczony medalem Gloria Artis. Z żalem i smutkiem żegnamy Artystę i Kolegę, pamiętając Jego charakterystyczną postać i sceniczne kreacje. Rodzinie i Bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia. Dyrekcja i Zespół Teatru Polskiego we Wrocławiu Andrzej Mrozek zagrał również w filmach „Sami swoi” (radziecki żołnierz Saszka), „Popielec” czy „Szklany Dom”. W 2003 wystąpił w epizodzie w serialu „Świat według Kiepskich”. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje.  

Romuald Lipko- czarno białe zdjęcie
East News
Newsy
Gwiazdy w poruszających słowach żegnają Romualda Lipko: "Graj pięknie po drugiej stronie" 

Gwiazdy publikują w sieci wzruszajace wpisy, w których wspominają Romualda Lipko i żegnają jednego z najpopularniejszych polskich artystów. Śmierć lidera zespołu "Budka Suflera" poruszyła jego kolegów ze sceny muzycznej. Piękne pożegnania opublikowali m.in. Krzysztof Krawczyk, zespół Golec uOrkiestra, czy Organek. Zobaczcie, co napisali w sieci!  Gwiazdy żegnają Romualda Lipko Dziś rano, 7 lutego, wszystkie polskie media obiegła bardzo smutna wiadomość o  śmierci Romualda Lipko. Lider legendarnej grupy "Budka Suflera", która ma na swoim koncie takie hity jak "Bal wszystkich świętych", "Jolka, Jolka pamiętasz" czy "Takie tango"" zmarł w wieku 69 lat. Artysta wiele miesięcy walczył z nowotworem.  Śmierć Romualda Lipko poruszyła wiele gwiazd, które opublikowały w sieci wzruszające pożegnania. Co napisał o nim Krzysztof Krawczyk, Paweł Kukiz i inni artyści? W 1977 roku pracowaliśmy razem w studio Polskiego Radia w Lublinie nad moją płytą ze standardami rock and rollowymi. Potem wielokrotnie obiecaliśmy sobie wspólne nagrania, ale jak to w życiu, nie dane nam było zrealizować tych planów. Dziś tego tym bardziej żałuję. Ale kiedy nagrywałem płytę z najpiękniejszymi polskimi tangami nie mogło zabraknąć: „bo do tanga trzeba dwojga”. Romku! Modlę się za Ciebie. Spoczywaj w pokoju! - napisał Krzysztof Krawczyk, Piękne słowa pożegnania opublikowali również muzycy z Golec uOrkiestra.  ROMUALD LIPKO - R.I.P. Jeden z najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej. Lider „Budki Suflera” - multiinstrumentalista, autor wielu wspaniałych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej, zmagał sie z chorobą nowotworową. Zmarł w wieku 69 lat. ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ 🎵🎵Żegnaj...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner