Prowadziła finał mimo bólu!

Trzeba przyznać, że Patricia Kazadi jest naprawdę dzielna. Najlepiej świadczy o tym to, co zrobiła podczas finału programu "You Can dance". Jak donosi tygodnik "Takie jest życie" prowadząca taneczne show przez cały program uśmiechała się i żartowała. Tymczasem nikt nie mógł nawet przypuszczać, jak bardzo cierpi. Wszystko przez atak kamieni nerkowych Kazadi. Prezenterka miała podniesioną temperaturę i była osłabiona. Sytuacja była na tyle poważna, że zdecydowano o konieczności obecności karetki.

- Pod studiem na wszelki wypadek czekała karetka z lekarzem. Gdyby Patricia bardzo źle się poczuła, natychmiast zostałaby jej udzielona pomoc, a jeśli zaszłaby taka potrzeba, zostałaby przewieziona do szpitala.
- powiedziała osoba z produkcji show.

 - Gdy tylko schodziła z wizji, towarzyszył jej ktoś za kulisami. Ale przed swoim solowym występem, poza wizją, poprosiła widownię, żeby pomogła jej śpiewać, bo bała się, że nie da rady.
- dodała.

Jak się okazało, Kazadi nie tylko przetrwała finał programu w wielkim stylu, ale też stawiła się na imprezie po programie dla uczestników i innych gości. Świadczy to o tym, jak bardzo poważnie do swojej roli podchodzi showmanka.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że poświęcenie nie odbije się na jej zdrowiu.

daksWięcej na temat Patricia Kazadi
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48