Daniel Martyniuk
East News

Dziennikarz chciał pogodzić Daniela Martyniuka z byłą żoną. Skończyło się rzuceniem słuchawki!

Daniel Martyniuk
East News

Niedawno odbył się rozwód Eweliny i Daniela Martyniuka, o którym było naprawdę głośno. Para nadal nie ma dobrych relacji, a w załagodzeniu konfliktu nie pomaga syn Zenka Martyniuka, który co jakiś czas szokuje w mediach nowymi informacjami na temat swojego małżeństwa. Niedawno w rozmowie z se.pl celebryta powiedział wprost, że Ewelina nie była dobrą żoną. Teraz skłóconych, byłych już, małżonków postanowił pogodzić dziennikarz radia VOX FM Paweł Pawelec w swoim programie Kochaj albo rzucaj. Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał! Co się stało podczas rozmowy?

Próba pogodzenia Daniela Martyniuka z byłą żoną skończyła się rzuceniem słuchawki

Rozmowa z Eweliną i Danielem w porannym paśmie VOX FM miała pogodzić byłych małżonków. Okazuje się, że to nie takie proste i syn Zenka Martyniuka, kiedy padła propozycja rozmowy z Eweliną próbował się wycofać. Jednak prowadzący przekonał celebrytę słowami:

Nie wiem, możemy jutro o tym porozmawiać, dzisiaj nie chcę. - odpowiedział Daniel Martyniuk. Dziennikarz jednak nie dał za wygraną i powiedział: Chcę, żebyś pokazał, że masz klasę!

Po rozmowie z Danielem Martyniukiem, prowadzący zadzwonił do jego byłej żony z pytaniem czy jest szansa, żeby Was pogodzić? Ewelina z dużym spokojem wyznała, że podtrzymuje swoją decyzję i nie zamierza publicznie komentować życia prywatnego:

Ja mam ogromny szacunek do pana i zostaję przy tym, że nie będę tego komentować. Nie powiem nic, także nie dowie się pan niczego. Nie udzielę żadnego wywiadu ani nie skomentuję tego - powiedziała wprost Ewelina.

Kobieta dodała też, że to ona sama decyduje o swoim życiu i w ten sposób odniosła się do zarzutów, że słucha rad bliskich, które miałyby negatywnie wpływać na jej relację z ojcem Laury:

Nie, każdy ma swój rozum i decyduje sam o swoim życiu. Ja decyduję też sama 

Po tych słowach dziennikarz poinformował słuchaczy, że Daniel Martyniuk rozłączył się. Wygląda na to, że medialna próba pogodzenia Eweliny i Daniela nie poszła zbyt dobrze!

Zobacz także: Żona Zenka Martyniuka o zatrzymaniu syna i hejcie, jaki wylał się na rodzinę! "Po prostu puściły mi nerwy"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

 

Daniel Martyniuk i Ewelina byli małżeństwem przez dwa lata. 

Daniel Martyniuk z byłą żoną

 

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03