Agnieszka Dygant
Instagram

"Prawo Agaty" z Agnieszką Dygant wraca na antenę TVN? Wiemy!

Agnieszka Dygant
Instagram

W ostatnim czasie wiele formatów sprzed lat wraca na antenę! Taka sytuacja miała miejsce w przypadku programów rozrywkowych w TVP 2, z kolei na antenę TVN wróci „BrzydUla”, ku wielkiej radości fanów serialu. Być może to nie wszystko! Stacja w mediach społecznościowych zapytała widzów, jaki serial ponownie zobaczyliby na antenie. Okazuje się, że oprócz "BrzudUli" Internauci tęsknią też za "Prawem Agaty". Czy jest szansa, że serial będzie miał swój wielki powrót?

Będzie kolejna kontynuacja serialu sprzed lat!?

O powrocie serialu „BrzydUla” plotkowano już od dawna. Teraz jest już jasne, że serial wróci na antenę i widzowie poznają dalsze losy Uli Cieplak. Czy taki sam los czeka „Prawo Agaty”? Serial zakończył się informacją o ciąży głównej bohaterki, a to oznacza, że kontynuacja historii byłaby bardzo ciekawa. Co więcej powrotu tego serialu chcą sami widzowie!

Na oficjalnym Instagramie stacji pojawiła się grafika z czterema serialami i pytaniem, który serial powinien wrócić. Internauci mieli do wyboru: "BrzydUlę, "Prawo Agaty", "Przepis na życie" i "Magdę M." Okazuje się, że dwie pierwsze propozycje zyskały najwięcej głosów. Być może stacja weźmie pod uwagę głosy widzów i znów zobaczymy Agnieszkę Dygant w roli mecenas Agaty Przybysz.

Zobacz także: Joanna Kuberska z "M jak miłość" wraca do pracy! "Od nowego tygodnia wracam w końcu na plan serialu"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1, 2, 3 czy 4? 😉 Wspisujcie odpowiednią cyfrę w komentarzu 😍 #tvn #tvnpl #tv #tvnseriale

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Serial "Prawo Agaty" cieszył się ogromną popularnością. Wróci na antenę TVN?

Prawo Agaty
East News

 

Więcej na temat Prawo Agaty Agata Dygant
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43