Młode wilki - nowa część bez Jarosława Jakimowicza
Eastnews

Powstają nowe "Młode wilki", ale bez gwiazd z lat 90! Jakimowicz: "Czuję się oszukany i wykorzystany". Co się stało?

Młode wilki - nowa część bez Jarosława Jakimowicza
Eastnews

Powstaje kontynuacja filmowego hitu z lat 90. - "Młode Wilki", ale bez... gwiazd pierwszych części! Jak podaje Super Express, w nowej części filmu, który reżyseruje Jarosław Żamojda, nie pojawi się m.in. Jarosław Jakimowicz czyli Cichy, a Piotr Szwedes czyli Prymus dostanie tylko małą rolę. Co się stało?

Zobacz: Mamy nowy trailer oraz zdjęcia z planu "Nowego oblicza Greya". Zobacz gorące ujęcia!

"Młode Wilki" z nowymi gwiazdami!

Reżyser filmu od 2,5 lat pracował z aktorami z pierwszych dwóch serii nad trzecią. Powstał już scenariusz, który ostatecznie jednak został zmodyfikowany tak, że nie ma w nich głównych postaci. Rozgoryczony Szwedes w rozmowie z Super Expressem mówi: 

Główną rolę w tym filmie miały grać "wilki": Zbyszek Suszyński, Paweł Deląg, Jarek Jakimowicz i ja. Pracowaliśmy nad scenariuszem wspólnie z Żamojdą od 2,5 roku. Mamy w rękach scenariusz sprzed miesiąca, w którym jesteśmy obecni. A teraz proponuje nam się tylko tło dla rozgrywek, a Jakimowicza nie ma w nim w ogóle - wyznaje nam Piotr Szwedes.

 

Oszukany czuje się również Jakimowicz:

Czuję się oszukany i wykorzystany w pewien sposób. Dostajemy z Piotrem Szwedesem dziesiątki wiadomości od fanów, znajomych, dziennikarzy, że nie wyobrażają sobie "Młodych wilków" bez nas. Jest mi bardzo przykro, smutno, tak zwyczajnie, po ludzku - mówi rozgoryczony Jakimowicz.

 

Co na to reżyser filmu, Żamojda?

Mój scenariusz był propozycją, na którą ostatecznie nikt nie przystał. Mówiąc nikt, mam na myśli TVP, inwestora oraz dystrybutora - tłumaczy. Między mną i Jarkiem Jakimowiczem było pełne porozumienie. Bardzo się starałem, aby znalazł się w tym filmie, jednak rozwiązania fabularne, jakie zaproponowałem, nie spotkały się z aprobatą. Konkluzja była jedna: postać Cichego zginęła i nie można przywrócić jej do życia - mówi Żamojda.

 

Ostatecznie trzecia część filmu będzie opowiadała o nowym pokoleniu "młodych wilków", jak sama nazwa wskazuje. Dość głośno mówi się o udziale Małgorzaty Kożuchowskiej.

Zobacz: Ach co to był za ślub! Aktor kultowego filmu powiedział dziś sakramentalne TAK w Warszawie ZDJĘCIA

Jarosław Jakimowicz jest zawiedziony. 

Jarosław Jakimowicz z żoną

Piotr Szwedes nie chce grać epizodów. 

Piotr Szwedes na gali finałowej Miss World Poland 2015
ONS

Przeładuj

50 twarzy Henia... Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22