Anja Rubik z falowanymi włosami
East News

Jakie postanowienie noworoczne ma Anja Rubik? Bardzo osobiste i... związane z Sashą

Anja Rubik z falowanymi włosami
East News

Anja Rubik również zrobiła postanowienie noworoczne! Piękna top modelka wprawdzie nie musi chudnąć, bo ma idealną figurę, ale ma pewne plany w zupełnie innej dziedzinie życia.

Noworoczne postanowienie Anji Rubik

Anja stawia na rozwój sfery mentalnej. Na swoim Facebooku zdradziła, co postanawia na 2016 rok. Jej wpis jest bardzo refleksyjny i... dotyczy jej męża Sashy Kanzevica! Co dokładnie napisała modelka?

Po presją grupy... próbuję wybrać postanowienie noworoczne. Nic lepszego nie przychodzi mi do głowy niż jedna ze złotych mądrości Sashy: wolne to nowe szybkie - napisała Anja Rubik.

Wszystko wskazuje na to, że piękna Polka postanawia w nowym roku nieco zwolnić tempo i skupić się na sobie. A cytowanie męża może świadczyć o tym, że ta para znów jest ze sobą bliżej! Najpierw spędzili razem święta Bożego Narodzenia, później wspólnie przywitali Nowy Rok na Majorce (tam się niegdyś pobrali!), a teraz ten wpis Anji. Liczymy na to, że kryzys w małżeństwie Anji i Sashy został już zażegnany, a 2016 będzie rokiem ponownego rozkwitu ich miłości.

 

Zobacz też: Anja Rubik i Sasha Knezevic - Ślub na Majorce

 

Under pressure of the group.. trying to decide on my New Year's resolution .. But nothing better comes to mind than one of Sasha's golden wisdoms ; " slow is the new fast" .. #newyearresolution

Posted by Anja Rubik on 1 stycznia 2016

Anja Rubik zrobiła postanowienie noworoczne

Anja Rubik w czerwonym garniturze
ons.pl

 

Modelka i jej mąż powitali 2016 rok na Majorce

Anja Rubik
JOHNNY ISLAND

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Trendy na wiosnę 2020 w pigułce. Oto 5 największych hitów, które będziemy nosić tej wiosny

zobacz 01:14