Gwiazdy wybrały aktorów i aktorki do "50 twarzy Greya"
ONS

Które gwiazdy powinny zagrać w "50 twarzach Greya"? Farna i Socha mają swoje polskie typy

Gwiazdy wybrały aktorów i aktorki do "50 twarzy Greya"
ONS

Film "50 twarzy Greya" zanim miał swoją premierę kinową już stał się hitem. W miniony weekend po raz pierwszy widzowie w Polsce mogli zobaczyć długo wyczekiwaną produkcję, a wyniki oglądalności tylko potwierdzają, że Amerykanie przygotowali komercyjny hit. Zobacz: 50 twarzy Greya absolutnym hitem weekendu. Rekordowa oglądalność w historii polskiego kina

Tymczasem polskie gwiazdy wytypowały spośród rodzimych aktorów i aktorek te osoby, które obsadziłyby w rolach głównych. Co ciekawe, mają bardzo rozbieżne zdania, choć jedno nazwisko się pokryło. Nie obyło się też bez chwili wątpliwości. Na przykład Ewa Farna kompletnie nie wie w czym tkwi fenomen tego dzieła:

Ja w ogóle nie wiem, o co w tym chodzi. Wiem tylko, że to jest coś erotycznego za czym kobiety szaleją. Może Natalia Siwiec byłaby fajna w tym klimacie? Dla mnie niesamowicie charyzmatyczną osobą jest Michał Żebrowski. 
 

Ania Starmach ma z kolei bardzo sprecyzowaną wizję, kto powinien pojawić się na ekranie:

Ponieważ ta dziewczyna jest na początku taka skromna, a potem okazuje się jaka jest naprawdę to myślę, że aktorka, która grała "Brzydulę" - Julia Kamińska. Ja się od lat kocham w Marcinie Prokopie, także myślę, że on. 


Nad odtwórcą roli Greya zastanawiała się też Małgorzata Socha, która miała dwa typy:

Ja myślę, że w roli Anastasi obsadziłabym Martę Wierzbicką. Greya może Marcin Prokop, ale ja tutaj jednak bardziej pomyślałam o Olivierze Janiaku. 


Marta Wierzbicka z kolei na ekranie z chęcią zobaczyłaby Mateusza Damięckiego:

Byłby to Mateusz Damięcki, mimo że gra w wersji teatralne, to myślę, żeby się sprawdził. 


Anja Rubik zauważyła z kolei, że to musi być niewinna kobieta, ale nie podała nazwiska. W roli Greya z kolei widzi aktora z "Prawa Agaty" Michała Mikołajczaka:

To musi być bardzo niewinna kobieta, a Grey mógłby zagrać Michał Mikołajczak, ale musiałby zapuścić trochę włosy. 


A Wy kogo widzicie w rolach głównych?

Zobacz: 50 twarzy Greya: Film już online. Tak oszuści chcą zarobić w sieci
Jamie Dornan nago:

Przeładuj

Co zrobić, by przebić się na Youtubie? Radzi Danny Ferreri!

zobacz 01:05