Urszula w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy

Już dziś walka gwiazd o finał "TzG". A na scenie występ wyjątkowej wokalistki

Czeka nas wiele emocji

"Taniec z Gwiazdami" to niekwestionowany hit tej wiosny, który co tydzień może pochwalić się wielką oglądalnością. Miliony widzów przed telewizorami z wielkim entuzjazmem śledzi zmagania gwiazd na parkiecie. Te dają z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej. Stawką bowiem jest Kryształowa Kula oraz 150 tysięcy złotych. Nie każdy jednak może liczyć na wsparcie sędziów. Przypomnijmy: Zając boi się porażki przed finałem "TzG". Ma swoje powody

Dziś odbędzie się półfinał programu, w którym udział wezmą trzy pary, które do tej pory radziły sobie najlepiej: Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Joanna Moro i Rafał Maserak. Szykuje się więc ostra rywalizacja, bowiem każdy z duetów zdobył dużą sympatię telewidzów i wielką niewiadomą jest, kto otrzyma szansę wejścia do wielkiego finału. Na parkiecie zobaczymy m.in. romantycznego fokstrota i szybkiego jive''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''a. Emocji więc na pewno nie zabraknie. Polsat przygotował jeszcze jedną niespodziankę na dzisiejszy wieczór - gościem muzycznym będzie jedna z gwiazd tegorocznych TopTrendów - Urszula.

Zobacz: TOPtrendy 2014: Wystąpi ponad 30 gwiazd! Znamy pełną listę

A wy komu będzie kibicować w półfinale?

Tak wyglądał ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając o Joannie Moro w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Moro i Zając w finale "Tańca z Gwiazdami". Nie mają o sobie najlepszego zdania
Zrobiło się gorąco

" Taniec z Gwiazdami " to jeden z największych hitów telewizyjnych tej wiosny. Program przyciąga przed telewizory miliony widzów, którzy co tydzień śledzą popisy gwiazd na parkiecie. Ostatnio media dość długo rozpisywały się o rzekomym konflikcie Joanny Moro i Anety Zając , czyli dwóch finalistek show. Każda z nich ma wielką szansę na wygraną, choć to Moro jest bardziej doceniana przez jurorów. Przypomnijmy: Zając boi się porażki przed finałem "TzG". Ma swoje powody W dzisiejszym półfinale każda z par wypowiedziała się na temat swoich przeciwników. Aneta Zając rozpłynęła się nad Dawidem Kwiatkowskim , zaś Joannie zarzuciła brak emocji na parkiecie i zbyt duże przywiązanie do spraw technicznych : Ona wszystko wykonuje perfekcyjnie, czasami chyba za perfekcyjnie. W tańcu chodzi o to co łączy dwójkę osób. Ich niewiele łączy, poza perfekcyjnie wykonanymi kroczkami. Dawid wszystko potrafi zatańczyć. Kogo byśmy przepuścili jak byśmy byli jurorami? Ja bym puściła Dawidę i Janję - mówi Aneta Młody wokalistka  podpisał się pod słowami Anety. Uważa, że Moro za bardzo skupia się na rzeczach tanecznych i rywalizacji, tracąc przyjemność z zabawy w tego typie programie. Joanna Moro nie została dłużna Zając . Stwierdziła, że aktorka nie przykłada się do tańca: Dawid będzie w finale. Aneta jest zachowawcza. Nie oddaje siebie całej   - oceniła aktorka Przewidywania aktorek się nie sprawdziły i to one wystąpią w wielkim finale już za tydzień. Której parze będziecie kibicować? Zobacz:  Zając zdecydowała się na poważną zmianę: W końcu jestem szczęśliwa   Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Poważny uraz Stefano w "TzG". Zając nie chce tańczyć z nikim innym
Wystąpią w jutrzejszym odcinku?

Już od miesiąca możemy śledzić poczynania gwiazd na parkiecie " Tańca z Gwiazdami " , który po dwóch latach przerwy powrócił na antenę. Do tej pory format realizował TVN, stacje zdecydowała jednak, że nie chce już realizować show co natychmiast zostało wykorzystane przez konkurencję. Jak się okazuje był to strzał w dziesiątkę, bowiem wysoka oglądalność zostawia konkurencję w tyle. Przypomnijmy: "Taniec z Gwiazdami" miażdży konkurencję. Nina Terentiew ma powód do radości Jedną z uczestniczek programu jest Aneta Zając znana widzom z serialu "Pierwsza miłość. Już przed startem tej edycji aktorka była typowana na jedną z faworytek. W wywiadach gwiazda opowiadała, że udział w programie wymaga od niej wielu poświęceń i energii, na szczęście jej wysiłki popłacają, dzięki czemu co odcinek zajmuje wysokie miejsce. Zobacz: Stefano o Zając: Musiałem dotrzeć do niej podstępem Okazuje się, że treningi mogą być również bardzo kosztowne dla zawodowych tancerzy, którzy towarzyszą gwiazdom. Wypadkowi uległ Stefano Terrazzino , który tańczy z Anetą. Jak informuje tygodnik "Na żywo", podnosząc Anetę poczuł ostre kłucie w kolanie i upadł .   Badania dały niepokojącą diagnozę - stan zapalny i woda w kolanie. Dalszy udział w show stanął pod znakiem zapytania. Aneta, bardzo zżyta ze Stefano, przy którym czuje się pewnie, nie wyobraża sobie tańczenia z innym partnerem - czytamy Miejmy nadzieję, że jutro zobaczymy parę na parkiecie w pełni zdrowia i w świetnej formie! Zobacz: Aneta Zając chciała zrezygnować z "Tańca z Gwiazdami" Aneta Zając jak prawdziwa seksbomba w "Tańcu z Gwiazdami":

Agnieszka Sienkiewicz o porównaniach do Anety Zając
ONS
Newsy
Sienkiewicz ma dość porównań do Zając: Żal mi Stefano
Agnieszka odniosła się też do rzekomego romansu

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do zwycięstwa w " Tańcu z Gwiazdami ". Gwiazda serialu "Przyjaciółki" radzi sobie na parkiecie coraz lepiej - zgarnia wysokie noty od sędziów oraz zdobywa mnóstwo głosów od widzów. Ostatnio postanowiła też przejść na dietę, która przynosi fantastyczne efekty. Przypomnijmy:  Sienkiewicz chce trzymać formę w "TzG". Przeszła na ulubioną dietę gwiazd Od początku swojego udziału w show Sienkiewicz jest porównywana do Anety Zając , z którą Stefano Terrazzino w poprzedniej edycji wytańczył Kryształową Kulę. Na Agnieszce ciąży presja, by również zdobyć wysokie miejsce. Jest jej przykro jednak, że tancerz ciągle musi odpowiadać na takie same pytania: Oczywiście, żal mi Stefano, który ciągle musi odpowiadać na to samo pytanie: - Z którą się lepiej tańczy - Zając czy Sienkiewicz? On jest trenerem i stara się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Już pomijam plotki o rzekomych romansach, które media na temat uczestników próbują wywołać, bo na to kompletnie nie mamy wpływu i one będą zawsze, ale takie szukanie sensacji za wszelką cenę jest po prostu zbędne - mówi w rozmowie z "Tele Tygodniem" A wy którą z aktorek wolicie - Anetę czy Agnieszkę? Zobacz:  Sienkiewicz i Terrazzino parą nie tylko na parkiecie. Przyszli razem na wielką imprezę   Agnieszka Sienkiewicz w "Tańcu z Gwiazdami":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner