East News
Piękne słowa!
1/6
East News

 

21 sierpnia rodzina, bliscy oraz przyjaciele Konrada Gacy pożegnali go podczas uroczystej mszy. Pogrzeb znanego dietetyka i sportowca odbył się w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie. Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających momentów. Poruszającą przemowę wygłosił między innymi ksiądz, z którym Konrad Gaca znał się również prywatnie. Wśród zaproszonych gości pojawiły się także gwiazdy, w tym Iwona Pavlović. Tancerka nie mogła powstrzymać łez. Jednak najbardziej poruszające były wieńce od żony Konrada Gacy i jego 7-letniej córeczki. Napisy na szarfach poruszyły nasze serca... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Nie można ukoić bólu" Ostatnie pożegnanie Konrada Gacy. Łzy smutku i poruszające przemówienia bliskich. ZDJĘCIA

2/6
East News

 

Patrycja i Konrad w czerwcu świętowali 8. rocznicę ślubu. Nie spodziewali się nawet, że los przygotował dla nich taki okrutny scenariusz. To właśnie Patrycja znalazła ciało swojego męża w ich domu pod Lublinem. Podczas pogrzebu szła w skupieniu, chowając smutek i łzy za czarnymi okularami. Patrycja postanowiła także pożegnać męża w wyjątkowy sposób. Na wieńcu od niej pojawiła się wstęga z poruszającym i bardzo osobistym napisem.

 

- Czekaj tam na mnie Niuniu. Twoja Pati - brzmiał napis. 

 

Obok wieńca od Patrycji Gacy znalazł się także ten wręczony w imieniu jego 7-letniej córeczki. Emilki. 

3/6
East News

 

Wieniec od Emilki miał kształt serduszka. Zawisł na nim równie poruszający napis.

 

- Kocham Cię Tato, Emilka

4/6
Instagram

 

Konrad i Patrycja poznali się, gdy dziewczyna była jeszcze nastolatką. Kobieta odchudzała się pod jego okiem. Bardzo szybko ta znajomość przerodziła się w coś więcej. W 2010 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Rok później na świat przyszła Emilka, która zawładnęła ich życiem. Niestety, u dziewczynki stwierdzono poważną wadę genetyczną. Jednak dzięki wysiłkom jej rodziców udało się polepszyć komfort jej życia. 

5/6
East News

 

Ten widok łamie nam serca! 

6/6
Instagram

 

Rok temu para świętowała 7. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji Konrad Gaca zamieścił wzruszający wpis na swoim Instagramie. Nie wiedział, że zaledwie rok później los postanowi ich rozdzielić...

 

POLECAMY: Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy! Sekcja zwłok wyjaśniła wszystko

Więcej na temat Konrad Gaca