East News
Została pustka...
1/5
East News

 

21 sierpnia o godzinie 15.00 rozpoczął się pogrzeb Konrada Gacy, sportowca, trenera, biznesmena i dietetyka, który stał za metamorfozą wielu polskich gwiazd. 42-latka pożegnali jego bliscy, w tym między innymi pogrążona w żałobie żona, Patrycja. To właśnie ona znalazła ciało dietetyka w ich domu pod Lublinem. Wśród żałobników znaleźli się także jego przyjaciele, podopieczni, a także gwiazdy, które zawdzięczają mu naprawdę wiele. Konrada Gacę żegnała między innymi Iwona Pavlocić, która nie zdołała powstrzymać łez. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: To te gwiazdy przeszły metamorfozę pod okiem Konrada Gacy! Gwit schudła ponad 50 kg dzięki jego diecie

2/5
East News

 

Pogrzeb Konrada Gacy odbył się w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie o godzinie 15:00. Na cmentarzu pojawiły się telebimy, na których wyświetlano między innymi zdjęcia zmarłego nagle 42-latka. Na niemal każdym z nich Konrada Gaca uśmiechał się i zarażał optymizmem. Taki też był na co dzień. Jego przyjaciele wspominają go jako człowieka czynu, który wyciągał rękę do każdego, kto znalazł się w potrzebie. 

 

- Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że odszedł od nas Konrad Gaca. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat - można było przeczytać w specjalnym oświadczeniu wydanym przez jego rodzinę. 

3/5
East News

 

Pogrzeb Konrada Gacy: kto przyszedł?

 

Wśród żałobników wypatrzeć można było między innymi Iwonę Pavlović. Tancerka trafiła pod skrzydła Konrada Gacy kilka lat temu i dzięki niemu wróciła do doskonałej formy. Jurorka "Tańca z gwiazdami" pod okiem 42-latka schudła aż 12 kilogramów! Podczas ceremonii pogrzebowej Iwona Pavlović nie mogła powstrzymać łez. Konrad Gaca był bowiem dla niej kimś więcej, niż tylko trenerem i dietetykiem. Oboje połączyła wyjątkowa nić przyjaźni! 

4/5
East News

 

- Każdy z nas doświadczył dobra z jego strony. Znałem go od lat. Przygotowywałem z Patrycją do ślubu, chrzciłem ich córkę. Był dobrym człowiekiem. Zostawmy opinie, hipotezy. Nie można ukoić bólu, tylko Bóg to potrafi - powiedział ksiądz podczas pogrzebu Konrada Gacy. 

5/5
East News

 

Konrada Gacę pożegnały setki pogrążonych w żałobie osób. Przypomnijmy, że dietetyk zmarł 16 sierpnia w swoim domu w Zemborzycach Tereszyńskich pod Lublinem. Jego ciało znalazła nad ranem żona, Patrycja. Prawdopodobną przyczyną nagłej śmierci 42-latka był atak serca. Jednak na szczegółowe wyniki sekcji zwłok przyjdzie nam jeszcze poczekać... Rodzinie oraz bliskim Konrada Gacy składamy szczere kondolencje!

Więcej na temat Konrad Gaca