Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Podróż poślubna Aleksandry Woźniak
Akpa
Newsy

Woźniak poleciała na miesiąc miodowy. Musiała pójść na duży kompromis z dziećmi

Gdzie odpoczywa z mężem?

Pod koniec lipca odbył się ślub Aleksandry Woźniak i jej nowego partnera, Szymona. Dla aktorki był już to trzeci ślub, ale postawiła na tradycyjną uroczystość i piękną suknię ślubną. Na ceremonii pojawiła się jej najbliższa rodzina i dzieci. Przypomnijmy: Tak wyglądała suknia ślubna Aleksandry Woźniak. Jest bardzo oryginalna

Po ślubie przyszedł też czas na miesiąc miodowy. Gwiazda "13 posterunku" marzyła podobno o wyprawie do Włoch, a jej nowy mąż postanowił stanąć na wysokości zadania. Jak donosi "Rewia", para wybrała się w podróż poślubną właśnie do słonecznej Italii zupełnie sama, bez towarzystwa dzieci. Było to jednak okupione negocjacjami, bowiem pociechy zakochanych również liczyły na wycieczkę. W końcu udało się zawrzeć kompromis i jeszcze przed ślubem odwiedzili z dziećmi Berlin.


We Włoszech są sami. Przed ślubem udało im się zawrzeć kompromis z ich dziećmi z poprzednich związków. Córki pana Szymona i bliźniaczki Woźniak, Ania i Julia (10 l.), były zachwycone, kiedy dowiedziały się, że w zamian pojadą z nimi do Berlina. Byli na tropikalnej wyspie i w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, a tuż po powrocie z Berlina udali się na swój ślub i wesele w podwarszawskich Regułach - czytamy w "Rewii".


Włochy to dobry wybór na spędzenie miesiąca miodowego?

Zobacz: "Moje dziewczynki nie wiedzą, co to poczucie niedosytu"

Podróż poślubna Aleksandry Woźniak

Ślub Aleksandry Woźniak:

Aleksandra Woźniak bierze ślub
ONS
Newsy
Woźniak chce na nowo ułożyć swoje życie. Ślub już zaplanowany, ale o dzieciach nie ma mowy
Dlaczego?

Na początku tego roku tabloidy rozpisywały się na temat ślubu znanej z " 13 posterunku" i "Złotopolskich " aktorki Aleksandry Woźniak . Serialowa gwiazda w wywiadach rozpływała się nad nowym ukochanym, zapewniając, że jest z nim szczęśliwa. Była nawet mowa o wielkiej uroczystości, jednak Woźniak nie chciała zdradzać szczegółów. Przypomnijmy: Tak wygląda parter Aleksandry Woźniak Aleksandra ma za sobą kilka nieudanych związków. Już w liceum wyszła po raz pierwszy za mąż, pod 2 latach rozwiodła się. Następnie zaczęła spotykać z reżyserem, Maciejem Ślesickim , jednak związek również nie przetrwał. Potem przyszła kolej na Tomasza, za którego wyszła za mąż. Małżeństwo szybko jednak się rozpadło. Z kolejnym partnerem, Piotrem, ma dwie córki. Mężczyzna porzucił jednak rodzinę, tuż po urodzeniu dzieci. Dziś Woźniak tworzy szczęśliwy związek z Szymonem. W rozmowie z "Na żywo" aktorka zdradza swoje najbliższe plany : Na takiego mężczyznę czekałam całe życie. Pokochał moje córki. Nasz ślub odbędzie się po wakacjach  . - mówi Ola Para nie planuje jednak mieć wspólnego dziecka. Jaki jest tego powód? Jako rodzice jesteśmy spełnieni. Każde z nas ma swoje dzieci, nie przewidujemy wspólnych . - zapewnia Do trzech razy sztuka. Mamy nadzieję, że tym razem obędzie się bez rozwodu! Zobacz: Wielki sukces Woźniak. Dostała rolę w zagranicznym filmie Ola Woźniak z dziećmi na premierze konsoli: 

Ślub kościelny
© LElik83/Fotolia.com
Styl życia
Ślub kościelny – formalności w kancelarii parafialnej i Urzędzie Stanu Cywilnego
Ślub kościelny wymaga spełnienia określonych formalności - pierwsze dokumenty, które należy wziąć do kancelarii parafialnej, to metryka chrztu i dowód osobisty. Do proboszcza należy zgłosić się nie później niż 3 miesiące przed ślubem.

Ślub kościelny wymaga spełnienia określonych formalności - pierwsze dokumenty, które należy wziąć do kancelarii parafialnej, to metryka chrztu i dowód osobisty. Do proboszcza należy zgłosić się nie później niż 3 miesiące przed ślubem.   Ślub konkordatowy jest możliwy w Polsce od 1998 roku i oznacza, że ceremonia kościelna stanowi jednocześnie akt prawny. Ślub kościelny – formalności rozpocznij rok przed ślubem Od 12 do 6 miesięcy przed ślubem warto pójść do kancelarii parafialnej, aby zarezerwować termin uroczystości – datę i godzinę. To dobry czas, aby porozmawiać z proboszczem na temat niezbędnych formalności, które trzeba dopełnić, aby wziąć ślub – będziecie mieć czas, aby dobrze przygotować się do uroczystości. W niektórych parafiach wymagane jest na przykład ostatnie świadectwo katechizacji, ale nie jest to norma w całej Polsce. Ślub kościelny – formalności 3 miesiące przed ślubem 3 miesiące przed ślubem należy przyjść do proboszcza parafii, w której odbędzie się ślub zabierając dowód osobisty, metrykę chrztu i świadectwo bierzmowania obojga partnerów. Jeśli ceremonia zaślubin odbywa się w tej samej parafii, w której para przyjmowała inne sakramenty, przynoszenie dokumentów nie jest wymagane (znajdują się na miejscu). Konieczne jest ukończenie kursu przedmałżeńskiego oraz wspólne uczestnictwo narzeczonych w trzech spotkaniach w poradni rodzinnej oraz udział w trzech konferencjach – można to zrobić również w późniejszym terminie. Na podstawie wymienionych dokumentów i rozmowy z księdzem sporządza się protokół przedślubny , na podstawie którego wygłaszane są zapowiedzi przedślubne w parafii narzeczonych. Po wygłoszeniu zapowiedzi, para powinna przystąpić do spowiedzi. Ksiądz...

Przyszli małżonkowie całują się trzymając w dłoni czerwone serca
©hreniuca/Fotolia
Styl życia
Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst?
Wygłoszenie własnej przysięgi małżeńskiej jest możliwe po uzyskaniu zgody od urzędnika lub kapłana. W tekście przyrzeczenia mogą znaleźć się zapewnienia o miłości oraz obietnice wzajemnego wsparcia i pomocy. Dzięki własnej przysiędze ślub będzie oryginalny.

Wygłoszenie własnej przysięgi małżeńskiej jest możliwe po uzyskaniu zgody od urzędnika lub kapłana. W tekście przyrzeczenia mogą znaleźć się zapewnienia o miłości oraz obietnice wzajemnego wsparcia i pomocy. Dzięki własnej przysiędze ślub będzie oryginalny.   Wygłoszenie przysięgi małżeńskiej jest momentem stresującym, łatwo więc zapomnieć jej tekstu. Z tego powodu warto, by rota przyrzeczenia ślubnego była powtarzana za urzędnikiem. Jak i kiedy można wypowiedzieć własną przysięgę małżeńską? Własna przysięga małżeńska to idealne rozwiązanie dla narzeczonych, którzy mają ochotę przekazać sobie w dniu ślubu indywidualne postanowienia i wyznać swoje uczucia przed bliskimi. Złożenie własnego przyrzeczenia jest możliwe podczas ślubu kościelnego i cywilnego. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego – w takiej sytuacji należy zgłosić się do Urzędu (przynajmniej miesiąc przed ślubem) i poprosić o możliwość ułożenia własnej przysięgi. Jej wypowiedzenie będzie możliwe dopiero po wygłoszeniu oficjalnej (urzędowej) formuły. Usługa nie wymaga dodatkowej opłaty. Szczegóły dotyczące czasu i okoliczności wypowiedzenia przysięgi ustala się z urzędnikiem. Nie każdy urząd przychyla się do prośby narzeczonych, ale w takim wypadku warto poszukać innej instytucji, która wyrazi na to zgodę. Ślub w Kościele rzymskokatolickim – w tym przypadku własna przysięga może być wypowiedziana tylko po oficjalnej formule. Zgodę na wygłoszenie indywidualnego tekstu należy ustalić z kapłanem, który będzie udzielał ślubu lub z proboszczem. Treść przyrzeczenia musi być zgodna z nauką Kościoła. Opłata za usługę zależy od parafii.   Małżonkowie mogą nauczyć się na pamięć i indywidualnie wypowiedzieć tekst własnej przysięgi małżeńskiej. Istnieje również możliwość...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner