Dziś wieczorem w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Cały ten seks" w reżyserii Tomasza Mendesa. W kinie pojawiła się cała plejada gwiazd i wszyscy chętnie pozowali do zdjęć na ściance. Wśród zaproszonych gości zauważyliśmy m.in. Klaudię Halejcio, Magdalenę Lamparską i Annę Karczmarczyk, która zaskoczyła swoim lookiem.

Reklama

Gwiazdy błyszczą na premierze filmu

Już za kilka dni na Amazon pojawi się nowa komedia romantyczna "Cały ten seks". Zanim jednak produkcja trafi na szklane ekrany w Warszawie odbyła się uroczysta premiera z udziałem gwiazd. Na imprezie pojawiła się m.in. Wiktoria Gąsiewska, której towarzyszył ukochany. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" już jakiś czas temu zdradziła, że jest w związku z Jasperem Sołtysiewiczem. Teraz zakochani razem pozowali do zdjęć.

Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się w odważnej mini, która podkreśliła jej świetną figurę.

Zobacz także: Internauta zarzucił Wiktorii Gąsiewskiej, że przytyła. Ta odpowiedziała

Wiktoria Gąsiewska z partnerem na premierze filmu Cały ten seks
Piotr Molecki/East News

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz wyglądali świetnie, ale i tak wszyscy patrzyli na Annę Karczmarczyk, która zaskoczyła swoją metamorfozą. Jeszcze jakiś czas temu aktorka miała blond włosy, a teraz pokazała się w znacznie ciemniejszych odcieniach na głowie. AnnaKarczmarczyk zdecydowała się na czarny total look. Podoba się Wam jej stylizacja?

Zobacz także

Zobacz także: Anna Karczmarczyk niegdyś wygrała "Taniec z gwiazdami". Teraz zmieniła się nie do poznania

Anna Karczmarczyk na premierze filmu Cały ten seks
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama

Na premierze filmowej nie zabrakło również Klaudii Halejcio. Gwiazda postawiła na luźną stylizację z modnymi, neonowymi jeansami w roli głównej. Fajny look? Zobaczcie kto jeszcze pojawił się na premierze i jaką stylizację zaprezentował na ściance.

Klaudia Halejcio na premierze filmu Cały ten seks
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Magdalena Lamparska na premierze filmu Cały ten seks
VIPHOTO/EAST NEWS
Piotr Stramowski na premierze filmu Cały ten seks
VIPHOTO/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama