Pitbull w TVP 2

Wielki kinowy hit już w ten piątek w TVP 2! Będziecie oglądać?

Pitbull w TVP 2

 

Już w ten piątek, 5.10, o godzinie 23:00 w TVP 2 widzowie będą mogli obejrzeć wielki kinowy hit - "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" w reżyserii Patryka Vegi! To dla wszystkich tych, którzy nie poszli do kin świetna okazja, żeby zobaczyć kasową produkcję za darmo! 

 

Przypomnijmy - "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" przyciągnął do kin prawie 3 mln widzów! Zanim pojawił się "Kler" to właśnie ten obraz mógł chwalić się najlepszym otwarciem w weekend w historii polskiego kina  wśród krajowych produkcji (wyżej było tylko "50 twarzy Greya"). 

 

W filmie "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety" zagrali m.in. Anna Dereszowska, Andrzej Grabowski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Maja Ostaszewska, Sebastian Fabijański, Artur Żmijewski, Piotr Stramowski czy Magdalena Cielecka. 

 

O czym jest "Pitbull. Niebezpieczne Kobiety"?

Jakie było ostatnie życzenie Ani Przybylskiej przed śmiercią? W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia… 

 

Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Jak dobrze znasz film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"? Sprawdź się! QUIZ

 

Plakat filmu Pitbull. Niebezpiecznie kobiety
mat. prasowe

 

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Materiały Prasowe

Więcej na temat TVP 2
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13