Pippa Middleton
Instagram
1/5
East News

 

W październiku 2018 roku Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate, urodziła swoje pierwsze dziecko - synka Arthura. Ojcem chłopca jest mąż, James Matthews, którego poślubiła rok temu. Teraz rodzina postanowiła wybrać się na wakacje i została przyłapana przez paparazzi na plaży w Saint-Barthélemy. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak Pippa Middleton wygląda w bikini zaledwie 3 miesiące od porodu! To robi wrażenie...

Zobacz: KRÓLEWSKIE ŻYCIE Zobacz pierwsze zdjęcia dziecka Pippy Middleton!

2/5
Pippa Middleton
Instagram

 

Pippa Middleton zawsze zachwycała figurą. Chyba nie musimy przypominać, jak po ślubie księżnej Kate i księcia Williama mówiło się tylko o... pupie Pippy. Siostra księżnej jest bardzo wysportowana - regularnie uprawia jogging i jeździ na rowerze (tej przyjemności nie odmawiała sobie nawet będąc w ciąży). Można się więc spodziewać, że Pippa błyskawicznie wróci do formy po ciąży.

Zobacz: Masz prawie 3 miliony dolarów? Możesz kupić piękne mieszkanie księżnej Kate i Pippy Middleton!

3/5
Pippa Middleton
Instagram

 

I tak się stało! Tylko spójrzcie na idealną figurę Pippy Middleton. Nie da się ukryć, że po ciąży Pippy nie ma już śladu, zupełnie tak, jakby nigdy w niej nie była.

Zobacz: PIPPA MIDDLETON W PŁASZCZU Z ZARY. NIE DOŚĆ, ŻE ŚLICZNY, TO JESZCZE TANI!

4/5
Pippa Middleton
Instagram

 

W powrocie do formy siostrze księżnej Kate z pewnością pomogły również geny. W końcu sama Kate równie szybko traci kilogramy po każdej ciąży. 

Zobacz: Pierwsze zdjęcia Pippy Middleton po porodzie! Gdzie się podział jej mąż?

5/5
Pippa Middleton
Instagram

 

Trzeba przyznać, że takiej figury może pozazdrościć Pippie niejedna kobieta! 

Zobacz: Pippa Middleton urodziła! Wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka

Więcej na temat Pippa Middleton