Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii
East News
1/4
East News

 

Pippa Middleton od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą. Na świecie pojawiło się bowiem jej pierwsze dziecko. Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews, przywitali na świecie synka. Chłopiec przyszedł na świat w tym samym szpitalu, w którym rodziła księżna Kate. Poród przebiegł prawidłowo, a dzielna mama bardzo szybko mogła wrócić do domu. Teraz Pippa Middleton sprawdza się w całkiem nowej roli. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia trzeba przyznać, że całkiem nieźle jej to wychodzi. Tylko dlaczego obok niej nie ma jej męża? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Pippa Middleton i książę Harry mieli romans?!

2/4
East News

 

Pippa Middleton jest w całkiem niezłej formie. Ostatnio paparazzi spotkali ją podczas spaceru z synkiem w Kensington. Pippie towarzyszyła jej przyjaciółka, która od czasu do czasu przejmowała wózek z juniorem. Patrząc na to zdjęcie nasunęło nam się pytanie, dlaczego podczas rodzinnych spacerów zabrakło ojca dziecka? Być może James musi w tym czasie wypełniać swoje zawodowe obowiązki. Na szczęście Pippa Middleton może liczyć na wsparcie nie tylko swojej przyjaciółki, ale również ukochanej siostry, Kate.

3/4
Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

 

Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

 

Pippa Middleton świetnie znosiła ciążę. Do tego stopnia, że na kilka dni przed porodem można ją jeszcze było zobaczyć na uroczystym ślubie księżniczki Eugenii. Choć sporych rozmiarów brzuch sprawiał jej trochę kłopotów, siostra księżnej Kate z dumą maszerowała pod rękę ze swoim mężem. 

4/4
East News

 

Trzymamy za nich kciuki, aby jak najlepiej odnaleźli się w nowych rolach! :) 

Więcej na temat Pippa Middleton