Chłopak Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak pokazał samochód, o którym marzy. Jego cena zwala z nóg!

Chłopak Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak marzy o niezwykłym samochodzie. Jak można się domyślać, auto do najtańszych nie należy. Producentowi filmowemu podoba się samochód Lincoln  Zephyr z 1940 roku. Model ten jest wart ok. 150 tysięcy dolarów, czyli 600 tysięcy złotych. Piotr Woźniak-Starak pokazał auto swoich marzeń na Instagramie. W Polsce jest ono nie do kupienia, a i za granicami naszego kraju nie jest łatwo je zdobyć.

Nowe auto Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak niedawno kupił nowe auto. Narzeczony Agnieszki Szulim, która ma słabość do szybkich aut, jeździ Chevroletem Camaro z nieco niższej półki cenowej niż Lincoln Zephyr - kosztuje bagatela 200 tysięcy złotych!

Czy zrealizuje swoje nowe marzenie? Trzeba przyznać, że Piotr Woźniak-Starak ma już chyba wszystko - piękną narzeczoną, sukces i uznanie (za film "Bogowie", który wyprodukował), majątek... We wtorek pisaliśmy o tym, że milioner kupił swojej ukochanej, Agnieszce Szulim pałac w Konstancinie, który jest wart 10 milionów złotych!

Czy uda mu się zdobyć samochód marzeń? Jak wiadomo dla chcącego nic trudnego, a akurat Piotr Woźniak-Starak może sobie na to pozwolić. Wypatrujcie zatem na warszawskich ulicach czarnego Lincolna sprzed 75 lat:)

 

Zobacz:  Mamy zdjęcie pierścionka zaręczynowego Agnieszki Szulim! To pamiątka rodzinna

 

Auto marzeń Piotra Woźniaka-Staraka

 

Dream

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

 

Piotr Woźniak-Starak uwielbia luksusowe auta

Piotr Woźniak-Starak i jego nowy samochód

Co na to Agnieszka Szulim?

Agnieszka Szulim na nagraniu Apluaz Apluaz
East News

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48