Chłopak Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak pokazał samochód, o którym marzy. Jego cena zwala z nóg!

Chłopak Agnieszki Szulim

Piotr Woźniak-Starak marzy o niezwykłym samochodzie. Jak można się domyślać, auto do najtańszych nie należy. Producentowi filmowemu podoba się samochód Lincoln  Zephyr z 1940 roku. Model ten jest wart ok. 150 tysięcy dolarów, czyli 600 tysięcy złotych. Piotr Woźniak-Starak pokazał auto swoich marzeń na Instagramie. W Polsce jest ono nie do kupienia, a i za granicami naszego kraju nie jest łatwo je zdobyć.

Nowe auto Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak niedawno kupił nowe auto. Narzeczony Agnieszki Szulim, która ma słabość do szybkich aut, jeździ Chevroletem Camaro z nieco niższej półki cenowej niż Lincoln Zephyr - kosztuje bagatela 200 tysięcy złotych!

Czy zrealizuje swoje nowe marzenie? Trzeba przyznać, że Piotr Woźniak-Starak ma już chyba wszystko - piękną narzeczoną, sukces i uznanie (za film "Bogowie", który wyprodukował), majątek... We wtorek pisaliśmy o tym, że milioner kupił swojej ukochanej, Agnieszce Szulim pałac w Konstancinie, który jest wart 10 milionów złotych!

Czy uda mu się zdobyć samochód marzeń? Jak wiadomo dla chcącego nic trudnego, a akurat Piotr Woźniak-Starak może sobie na to pozwolić. Wypatrujcie zatem na warszawskich ulicach czarnego Lincolna sprzed 75 lat:)

 

Zobacz:  Mamy zdjęcie pierścionka zaręczynowego Agnieszki Szulim! To pamiątka rodzinna

 

Auto marzeń Piotra Woźniaka-Staraka

 

Dream

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika PWS (@pwsas)

 

Piotr Woźniak-Starak uwielbia luksusowe auta

Piotr Woźniak-Starak i jego nowy samochód

Co na to Agnieszka Szulim?

Agnieszka Szulim na nagraniu Apluaz Apluaz
East News

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01