Piotr Rogucki w MBTM
ONS
Newsy

Rogucki największą gwiazdą "MBTM"? Wdarł się na scenę podczas występu i zaczął... [WIDEO]

Jak mu poszło?


Kilka tygodni temu wystartowała siódma już edycja jednego z najpopularniejszych talent show w Polsce "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Nowa edycja przyniosła spore zaskoczenie w składzie jury. Z programem rozstał się Łozo z zespołu Afromental a na jego miejsce wskoczył znany z zespołu Coma, Piotr Rogucki. Okazuje się, że zatrudnienie muzyka było strzałem w dziesiątkę - jego spontaniczne reakcje i nietuzinkowe wypowiedzi sprawiają, że "MBTM" ogląda się z jeszcze większą przyjemnością. Przypomnijmy: Na planie "MBTM" zaiskrzyło. Co na to żona Roguckiego?

W najbliższym odcinku juror zaskoczy po raz kolejny. Podczas występu znanego z pierwszej edycji zespołu 'Saturn Band" wskoczy na scenę i zacznie tańczyć niczym zawodowy tancerz. Ruchy, które wykonywał wyglądały naprawdę komicznie. Czyżby juror delikatnie sugerował stacji, że chętnie pojawi się w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? :)

Zobacz: Kora i Rogucki mają się ku sobie

Gwiazdy na finale "MBTM":

Piotr Rogucki w programie Must Be The Music
materiały prasowe Polsat
Newsy
Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast [WIDEO]
Na planie robi się gorąco

Piotr Rogucki , który do tej pory znany był z działalności w zespole Coma, dołączył do obsady najnowszej edycji programu "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Zastąpił Łoza, który zdecydował się odejść z show. Już po pierwszych odcinkach było wiadomo, że wybranie muzyka było strzałem w dziesiątkę. Jego opinie są ciekawe i sprawiają, że "MBTM" zyskał na atrakcyjności. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "Must Be The Music". To będzie legendarna edycja W najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w niedzielę pojawi się uczestniczka, która zachwyci Piotra. Nie tyle muzycznie co wizualnie. Juror pokusił się nawet o wspólną fotkę z dziewczyną, która natychmiast wylądowała na jego Facebooku. Nie minęła chwila, a do Roguckiego zadzwoniła... żona. - Nagrywamy teraz program więc muszę kończyć - powiedział Rogucki do żony, po czym dodał do kolegów jurorów. - Żona od razu się zorientowała i zadzwoniła. - Niepojęte, ale to jest niezwykłe - mówił rozbawiony Adam Sztaba. - Ale szpieg - dodała Elżbieta Zapendowska. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? O tym dowiemy się za 2 dni. Gwiazdy podczas finału "Must Be The Music":

Kora i Rogucki w Must Be The Music
YouTube
Newsy
W jury "MBTM" iskrzy. Kora do Roguckiego: Jestem bardzo hajowa, a Piotr nie!
Kolejny casting za nami

Wydawało się, że siódma już edycja Must Be The Music może mieć problemy z pokonaniem konkurencji z prozaicznego powodu - żadne inne muzyczne show nie gości na antenie już tak długo. Nic bardziej mylnego! Program cieszy się ogromną popularnością, a konkurentów zostawia daleko w tyle. Być może to osoba nowego jurora przyciąga nowych telewidzów przed ekrany. Przypomnijmy: Rogucki zauroczony uczestniczką "MBTM". Jego żona zareagowała natychmiast Dziś wyemitowano kolejny odcinek castingowy i jak zwykle nie zabrakło w nim emocji. Trzeba przyznać, że rywalizacja stoi na wysokim poziomie i udowadnia, że wciąż są w Polsce nieodkryte talenty, które czekają w kolejce po sławę i radiowe przeboje. Wspomniany już Piotr Rogucki coraz lepiej czuje się za stolikiem jurora, ale nie da się ukryć, że pozostali jurorzy dość często go prowokują i "testują". Dziś nieco presji wywarła na nim Kora , której przytyk sprawił, że po występie zespołu "Jakim Cudem" Rogucki... zmienił swoją decyzję i ostatecznie zapalił zielone "TAK".   Rogucki: Wasz występ kompletnie na mnie nie wpłynął Kora: Absolutnie wtopiłam się w ten klimat, profesjonalny i uczuciowy! Ale ja jestem bardzo hajowa, a Piotr nie! Kora i Rogucki nie znaleźli porozumienia również po występie Łukasza Juszkiewicza. Nauczyciel śpiewu zdecydował się na bardzo trudny utwór "Jaskółka" S. Borysa, którym wzruszył Piotra, a Korę... zirytował.   Kora: P anie Łukaszu. To był jeden wielki koszmar. Bardzo źle pan śpiewa, bardzo źle pan frazuje, bardzo źle pan frazuje. Śpiewa pan beznadziejnie. Koszmar koszmarów! Rogucki: A ja podczas tego występu się wzruszyłem. Rusza mnie taka tandeta Oglądaliście dzisiaj Must Be The Music? Macie swoich faworytów? Zobacz: Kora w świetnej formie w "MBTM". Tak daje popalić uczestnikom Finał...

Piotr Rogucki odchodzi z Must be the Music
TV-Show
Piotr Rogucki potwierdził, że odchodzi z "Must Be The Music"! Kto go zastąpi?
Piotr Rogucki potwierdził, że odchodzi z "Must Be The Music"! Kto go zastąpi?

Piotr Rogucki odchodzi z "Must be the music"! O swojej decyzji poinformował tuż po finale 10. edycji show, którą wygrał Conrado Yanez ! Dlaczego lider zespołu "Coma" chce pożegnać się z show? Rogucki zakończył pracę jurora W swoim oświadczeniu napisał, że przyszedł czas na nowe projekty muzyczne. Dziękuje producentom za możliwość oceniania młodych muzyków. Dla niego to bardzo cenne doświadczenie: Wraz z końcem 10. edycji „Must Be The Music” podjąłem decyzję o zakończeniu pracy jurora. W najbliższym czasie poświęcam się pracy nad solowym projektem „J.P. Śliwa”, działaniom w zespole COMA i aktorstwu. B ardzo dziękuję za możliwość udziału w programie, był to dla mnie czas niezwykle ważnych doświadczeń zawodowych i inspiracji artystycznych. Liczę na to, że czas spędzony w programie nie był bezowocny, że moja obecność przydała się zarówno odbiorcom jak i uczestnikom. Dziękuję za profesjonalną i przyjacielską atmosferę wszystkim współtwórcom programu, a w szczególności moim wielce szanownym i ulubionym kolegom z ławy jurorskiej. Dziękuję za ciężką pracę, uczciwość zawodową i zaangażowanie producentów i realizatorów. Jednocześnie udzielam swego wsparcia i życzę wielu sukcesów oraz owocnej pracy mojemu następcy Tylko muzyka!" Piotr Rogucki był jurorem w Must be the music od 4. edycji. Kto go zastąpi? Czy do show wróci Wojciech Łozo Łozowski? A może stacja Polsat postawi na kogoś innego? Zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz także: Pół roku temu zwycięzca MBTM uległ poważnemu wypadkowi. Tak wygląda teraz   Piotr Rogucki odchodzi z programu Must be the music:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js,...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner