Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Adrian z "Rolnik szuka żony" zarzucił Ilonie kłamstwo! Poszło o... jedno zdjęcie

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" to aktualnie jedyna para, która znalazła miłość w szóstej edycji show. Niestety, ich przyjaciele z programu, Anna i Jakub, postanowili zakończyć swój związek. Ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Natomiast u Adriana i jego ukochanej sprawy mają się bardzo dobrze, a fani wciąż dopytują czy zdecydują się wreszcie na ślub. Jednak pod jednym ze zdjęć Adrian zarzucił Ilonie kłamstwo. Co tak bardzo mu się nie spodobało? 

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z podróży z Adrianem, a fani piszą: „Oby wam się udało”!

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" przekomarzają się w sieci

Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" bardzo łatwo zjednują sobie sympatię fanów. Prowadzą publiczne profile społecznościowe i chętnie wdają się w dyskusję z obserwującymi, zdradzając czasami szczegóły swoich relacji. Para daje się poznać innym jako bardzo wesoła i mająca niesamowity dystans do świata. Adrian opublikował zdjęcie ze wspólnego weekendowego wyjścia na basen. Autorką zdjęcia jest Ilona, co widać w odbiciu lustra. 

- Chciała sobie dziewczyna zrobić ładne zdjęcie na pamiątkę a ten tu wziął wlazł w kadr i po ładnym zdjęciu 😜 - napisała fanka 

- Dokładnie tak było! - potwierdziła Ilona, na co Adrian nie pozostał obojętny: 
- te co tu za kłamstwa wypisujesz?🤔😜

Poczucie humoru niewątpliwie dopisuje tej parze, a ich dobre nastawienie udziela się również obserwującym. Oby więcej takich osób! To zdecydowanie najsympatyczniejsza para ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". Czy zdecydują się na założenie rodziny? 

Zobacz także: Rozstanie Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" odbije się na synu uczestniczki? Internauci martwią się o chłopca

Ilona i Adrian cechują się bardzo dużym poczuciem humoru, co pokazują nawet na swoich Instagramach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Berkowicz (@adrianberkowicz)

W szóstej edycji "Rolnik szuka żony" tylko dwie pary znalazły swoją miłość. Niestety, związek Ani i Jakuba nie przetrwał próby czasu, za to Ilona i Adrian rozumieją się coraz lepiej. Czy w niedalekiej przyszłości zdecydują się na ślub oraz założenie rodziny? 

Adrian i Ilona Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51