Pierwsze małżeństwo Anny Wendzikowskiej
Newsy

Wszyscy czekają na ślub Anny Wendzikowskiej. A pamiętacie jej pierwsze małżeństwo?

Kim był jej ukochany?

Anna Wendzikowska zdecydowała się ostatnio pokazać światu swoją córeczkę Kornelką. Były zdjęcia na profilu Wendzikowskiej na Facebooku, występ w DDTVN i sesja w Gali. Na zdjęciach często towarzyszy jej życiowy partner i ojciec Kornelki - Patryk Ignaczak. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawiają się pytania o to, kiedy dziennikarka weźmie ślub z muzykiem. Ania zdradziła ostatnio, że nie spieszy jej się do hucznej ceremonii. Zobacz: Anna Wendzikowska zdradziła, czy weźmie ślub z Patrykiem Ignaczakiem

Mało kto jednak pamięta, że prezenterka ma już za sobą jeden ślub. Wszystko wydarzyło się kilka lat temu, kiedy Anna Wendzikowska pracowała w Londynie jako korespondentka TVN-u. To właśnie tam poznała Christophera, w którym się zakochała. Niestety różnice kulturowe były zbyt duże, aby ich uczucie przetrwało:

Jeden huczny ślub mam już za sobą. Gdy miałam 25 lat, poznałam w Londynie Christophera. Był pół Grekiem, pół Amerykaninem, dlatego ślub braliśmy w Cerkwi. Myślałam, że zostanę już na stałe w Anglii, ale okazało się, że temperamenty polski i grecko-amerykański niezbyt do siebie pasują. Londyn to ogromne miasto, mało przyjazne. Komfort życia jest niski: wszędzie musisz dojechać zapchanym metrem, ze wszystkimi trzeba się umawiać z wyprzedzeniem. No i deszcz, który ciągle pada. Czułam się zmęczona takim życiem. Zaczęłam tęsknić za krajem, za rodziną. A Christopher nie chciał żyć w Polsce. Rozstaliśmy się i od tamtej pory nie mamy ze sobą kontaktu - mówiła w jednym z numerów "Flesza". 

Widać, że teraz Ania jest u boku Patryka naprawdę szczęśliwa. Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News
Newsy
Anna Wendzikowska jest zaręczona? Sama potwierdziła to na Instagramie!
Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych potwierdziła, że jest zaręczona!

Anna Wendzikowska niedawno zwróciła uwagę nowym pierścionkiem na palcu. Od razu pojawiły się spekulacje, że dziennikarka jest zaręczona. Sama jednak nie odniosła się dotąd do tych informacji. Teraz wszystko stało się jasne! Anna Wendzikowska potwierdziła zaręczyny na Instagramie. Zobaczcie, jak to zrobiła! Anna Wendzikowska jest zaręczona Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie z podróży, a jedna z jej obserwatorek wprost zapytała, kto jest autorem tak świetnych zdjęć na profilu dziennikarki: Kto Pani robi takie rewelacyjne zdjęcia? Należy zatrudnić na stałe :) - zapytała jedna z Internautek. Anna Wendzikowska zdecydowała się na szybką odpowiedź i tym samym zdradziła ważny szczegół ze swojego życia prywatnego: już zrobione, bo to narzeczony😂 W ten sposób dziennikarka potwierdziła, że nie tylko się z kimś spotyka, ale jest już zaręczona. Czy Anna Wendzikowska zdecyduje się na kolejny ślub? Przypominamy, że gwiazda TVN w roku 2007 roku wyszła za mąż za Christophera Combe: Jeden huczny ślub mam już za sobą. Gdy miałam 25 lat, poznałam w Londynie Christophera. Był pół Grekiem, pół Amerykaninem, dlatego ślub braliśmy w cerkwi. Myślałam, że zostanę już na stałe w Anglii, ale okazało się, że temperamenty polski i grecko-amerykański niezbyt do siebie pasują - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". Potem głośno było o związku dziennikarki z  Patrykiem Ignaczakiem z zespołu AudioFeels. Para doczekała się córeczki Kornelii, która przyszła na świat w 2015 roku, ale niestety ich związek nie przetrwał i rozstali się w 2016 roku . Kolejny związek Anny Wendzikowskiej był pełen kontrowersji, o których rozpisywały się media. Gwiazda TVN w 2017 roku zaczęła spotykać się z Janem...

Anna Wendzikowska
Instagram/East News
Newsy
Anna Wendzikowska wychodzi za mąż? Zobaczcie jej wpis i reakcję fanów!
Anna Wendzikowska wychodzi za mąż? Zobaczcie jej wpis i reakcję fanów!

Fanki dopytują Annę Wendzikowską, kiedy weźmie ślub! Skąd taki pytania? Na instagramowym profilu prezenterka pochwaliła się zdjęciem w sukni ślubnej i zażartowała, że wychodzi za mąż. Zdjęcie pochodzi z niedzielnego pokazu IMS Warsaw Fashion Street 2016, na którym Ania pojawiła się na wybiegu w przepięknej, białej sukni z tiulowym dołem. Kreacja idealnie nadawałaby się na ślub, a Wendzikowska wyglądała w niej zjawiskowo! Nic dziwnego, że połączenie jej fotki w białej sukni z żartem o planowanym zamążpójściu, wywołało takie reakcje ze strony jej fanek. Wychodzę za mąż - zażartowała Anna Wendzikowska na swoim Instagramie, dołączając do wpisy emotikonkę z puszczeniem oczka. Jedna z wielbicielek Ani natychmiast podchwyciła temat, w nieco złośliwy sposób komentując żart prezenterki. Wypadałoby w końcu. Ile można żyć na kocią łapę - napisała. Nie wszystkim fankom Wendzikowskiej jednak spodobał się ten komentarz. Pojawiła się riposta, że nie wypada się tak doptywać. Musiałam to skomentować - co za zaściankowe myślenie i wchodzenie w kogoś życie z buciorami. Daj sobie spokój z takimi komentarzami. Przypomnijmy, że Anna Wendzikowska jest związana z muzykiem zespołu Audiofeels Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma córeczkę Kornelię. A Wy co myślicie o tym zamieszaniu? Życie na tzw. "kocią łapę" to coś złego?   Zobacz też: Ania Wendzikowska planuje wakacje! Wiemy gdzie pojedzie dziennikarka z rodziną.   Anna Wendzikowska zażartowała, że szykuje się do ślubu. Fani natychmiast podchwycili temat... Anna Wendzikowska byłaby przepiękną panną młodą! Myślicie, że zdecyduje się na zamążpójście?

Anna Wendzikowska ślub
Newsy
Anna Wendzikowska zdradziła, czy weźmie ślub z Patrykiem Ignaczakiem
Gwiazda jest bardzo zakochana

Kilka dni temu Anna Wendzikowska zdecydowała się na odważny krok i zdecydowała się pokazać światu swoją córeczkę. Z kolei w miniony weekend dziennikarka w "Dzień Dobry Wakacje" opowiedziała także o trudach macierzyństwa. Przypomnijmy:  Anna Wendzikowska pokazała córkę w telewizji i opowiedziała o macierzyństwie: Bałam się, że będzie bardzo źle! Teraz wszyscy fani dopytują się gwiazdy i jej partnera Patryka Ignaczaka, kiedy planują ślub. Wcześniej Anna Wendzikowska nie komentowała tej sprawy i nie zdradzała konkretnych powodów, dlaczego jeszcze nie przymierza się do tej ceremonii. Teraz w najnowszym numerze "Gali" ukazał się obszerny wywiad, w którym prezenterka opowiedziała o tym, czy zostanie żoną muzyka: Myśleliśmy o tym. Jesteśmy zaręczeni, ale nie czujemy przymusu. To kosztuje dużo pieniędzy i wymaga dużo organizowania. Ja już byłam panną młodą. I już wiem, że to niczego nie gwarantuje. Nie wykluczam, ale teraz jesteśmy tak zajęci i zaaferowani Kornelią, że nie jest to najważniejszy temat.  Pamiętaliście, że Anna Wendzikowska ma już za sobą jeden ślub?

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner