Rafał Mroczek i Gabriela Raczyńska na planie M jak miłość
Instagram

Paweł z "M jak miłość" dzięki Basi znów się zakocha i zapomni o Kindze? Z kim umówi się Zduński? 

Rafał Mroczek i Gabriela Raczyńska na planie M jak miłość
Instagram

W życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) już wkrótce pojawi się nowa kobieta! Czy dzięki niej zapomni o żonie swojego brata i znów będzie szczęśliwy?

W "M jak miłość" emocje nie słabną! W uwielbianym przez widzów serialu dzieje się naprawdę sporo, ale ostatnio ogromne emocje przynosi przede wszystkim wątek Pawła, Piotrka (Marcin Mroczek) i Kingi (Katarzyna Cichopek). Fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że od jakiegoś czasu Paweł próbuje zbliżyć się do żony swojego brata bliźniaka! Czy wkrótce się opamięta, a jego serce skradnie inna kobieta?

Mama przyjaciółki Basi skradnie serce Pawła?

Jak informuje portal superseriale.se.pl, już wkrótce Basia (Gabriela Raczyńska) zauważy, że coś złego dzieje się z Pawłem. Nastolatka zrozumie, że Zduński cierpi z powodu samotności i wpadnie na zaskakujący pomysł.

Okazuje się, że Basia umówi Pawła z mamą swojej przyjaciółki! Według doniesień portalu w 1495. odcinku "M jak miłość" Basia podstępem namówi Pawła na  spotkanie. Nastolatka oszuka Zduńskiego, że rodzice muszą pomóc im przygotować plakat do szkoły. Karolina (w tej roli Renata Gosławska) i Paweł szybko zrozumieją, że córki próbują ich wyswatać. Niestety, okazuje się, że Zduński i mama przyjaciółki Basi nie będą zachwceni pomysłem nastolatek. Jak zakończy się "randka w ciemno"? Karolina wpadnie w oko Pawłowi! 

Czy umówią się na kolejne spotkanie? Dzięki Karolinie Paweł zapomni o Kindze? Tego dowiemy się z najnowszych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy, że 1494. odcinek serialu zostanie wyemitowany już 17 lutego. Będziecie oglądać?

Zobacz także: W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Renata Gosławska zagra mamę przyjaciółki Basi z "M jak miłość".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@rafalmroczek Spotkanie #work #actorslife #camera #blackandwhite

Post udostępniony przez Renia Gosławska (@ren_goslawska)

Czy dzięki niej zapomni o Kindze?

M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23