Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" z żoną i synem

Paweł Szakiewicz z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" startował w wyborach parlamentarnych z ramienia PSL. Jak udało się nam ustalić, rolnik nie uzyskał mandatu. Jednak przy okazji wyborów uczestnik popularnego programu pokazał całą rodzinę. Jego żona Martyna Szakiewicz niedawno, bo 12 września, urodziła trzecie dziecko - małą Antosia. Z żoną Martyną, miesięczną córeczką, starszym synkiem Jasiem (5 l.) oraz młodszym Stasiem (1 l.) wybrali się na głosowanie. 

Zobacz, jak wygląda teraz już 5-osobowa rodzina Szakiewiczów!

Zobacz także: Paweł Szakiewicz z żoną i synkiem na majówce w Warszawie. Pokazali, że Martyna karmi Stasia piersią

1/4

Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" pokazał rodzinę

Paweł Szakiewicz na głosowanie wybrał się z całą rodziną: żoną Martyną, miesięczną Antosią, rocznym Stasiem, który urodził się 28 lutego 2018 roku oraz najstarszym pięcioletnim Jasiem. Rolnik już drugi raz startuje w wyborach parlamentarnych. Cztery lata temu był kandydatem Platformy Obywatelskiej, w tym roku PSL. Jednak ani teraz ani kila lat temu nie udało mu się zostać posłem. 

2/4

Jeszcze niewiele ponad miesiąc temu Martyna Szakiewicz z mężem chwaliła się piękną sesją zdjęciową w oczekiwaniu na najmłodsze dziecko. Para w krótkim czasie postarała się o córeczkę. I byli z tego powodu bardzo szczęśliwi. 

Historia miłości Martyny i Pawła Szakiewiczów

Martyna była sąsiadką Pawła. Po programie okazało się, że została sama z dzieckiem, a Szakiewicz właśnie rozstał się z dziewczyną z show - Natalią. Zaczęli rozmawiać i umawiać się na spotkania. I choć na początku rolnik nie chciał angażować się w związek, w którym druga osoba ma dziecko, uczucie przekonało go, że to nie jest przeszkoda. Teraz tworzą dużą rodzinę, a Szakiewicz świetnie sprawdza się w roli ojczyma dla Jasia. 

4/4

Paweł Szakiewicz nadal zajmuję się rolnictwem, jest Radnym Gminy Braniewo i Sołtysem. Przypomnijmy, że Martyna Szakiewicz, żona Pawła z "Rolnik szuka żony", jest z wykształcenia psychologiem. Teraz ma przerwę w pracy i jest na urlopie macierzyńskim.

Serdecznie gratulujemy pięknej i udanej rodziny!