Paulina Młynarska, Wojciech Młynarski
ONS/East News
Newsy

Paulina Młynarska po śmieci ojca: "Dawniej z rodzeństwem darliśmy koty. Teraz musimy sobie na nowo poukładać świat"

Paulina Młynarska po śmieci ojca: "Dawniej z rodzeństwem darliśmy koty. Teraz musimy sobie na nowo poukładać świat"

Paulina Młynarska udzieliła szczerego wywiadu o chorobie i śmierci swojego ojca. Wojciech Młynarski zmarł 15 marca 2017 roku po długiej chorobie. Śmierć Młynarskiego wywołała ogromny żal i smutek w świecie polskiej kultury. Artystę żegnało wiele znanych osób, które tłumnie stawiły się na pogrzebie na warszawskich Powązkach.  Młynarskiego z wielkim bóle żegnali również bliscy. Dzieci poety: Paulina, Agata i Jan, opiekowały się ojcem do ostatnich chwil. Paulina Młynarska opowiedziała o tym trudnym czasie pożegnania ukochanego taty.

 

Zobacz też: Rodzina Młynarskiego jest bardzo utalentowana. Kim są jego dzieci i byłe partnerki? ZDJĘCIA​

 

"Odszedł Mój Mistrz" - gwiazdy żegnają Wojciecha Młynarskiego! Zobacz ich wzruszające wpisy!

Paulina Młynarska o śmierci ojca

Trudno mi o tym mówić i chyba nawet nie chcę. Musimy sobie na nowo poukładać świat bez Taty, który był niesamowicie mocną osobowością. To nie będzie łatwe - wyznała dziennikarka na łamach "Show".

Paulina Młynarska nie ukrywa, że opieka na chorym ojcem była sporym wyzwaniem. Na szczęście, trudna sytuacja rodzinna zjednoczyła rodzeństwo, które wymieniało się dyżurami nad ojcem. 

Paulina Młynarska o relacjach z rodzeństwem

Byliśmy we trójkę, więc naprawdę błogosławiłam los, że mam rodzeństwo. Dawniej darliśmy ze sobą koty, między nami była też spora różnica wieku. Dzięki bratu i siostrze mogliśmy podzielić się tą opieką - powiedziała Paulina Młynarska.

Córka Wojciech Młynarskiego zdradziła, że jej relacje z rodzeństwem nie zawsze były tak dobre, jednak choroba ojca całkowicie to zmieniła. Wszyscy troje współdziałali, wspierali siebie i z wielką troską dbali o ojca, co umocniło również więź między nimi.

Były okresy, żeśmy się różniły z siostrą, ale teraz jesteśmy już jak stare wróble. Agata przekroczyła pięćdziesiątkę, a ja za chwilę skończę 47 rok, mamy dość mądrości życiowej, aby wiedzieć, co jest naprawdę ważne. I dlatego staramy się, żeby nasze stosunki były przyjemne. (...) Mogę powiedzieć tyle, że choroba Taty bardzo nas do siebie zbliżyła. Ona nas konfrontowała z tym, że musieliśmy współpracować. Trzeba było wypracować wspólne stanowiska na różne tematy. Działaliśmy jak bardzo zgrana ekipa. To jest źródło dużej satysfakcji - powiedziała Młynarska w "Show".

Dziennikarka opowiedziała również o trudnych sytuacjach, które miały miejsce podczas choroby Wojciech Młynarskiego.

Oczywiście, w ostatnim etapie życia Taty potrzebna mu była bardziej fachowa opieka, ale my staraliśmy się go chronić. Koledzy z zaprzyjaźnionych gazet znów poinformowali nas, że ktoś próbował sprzedawać zdjęcia paparazzi ze szpitala, przedstawiające naszego tatę w tych ostatnich dniach jego życia. Nie wiem, kiedy kim trzeba być, żeby iść i robić takie fotografie dla pieniędzy, żerować na chorym człowieku tylko dlatego, że jest znany.

 

Polecamy: Rodzina Młynarskiego jest bardzo utalentowana. Kim są jego dzieci i byłe partnerki? ZDJĘCIA​

 

Paulina Młynarska zdradziła, że razem z rodzeństwem dzielili się opieką nad chorym ojcem.

Agata Młynarska w niebieskiej marynarce

 

Wojciech Młynarski odszedł 15 marca 2017 roku.

Paulina Młynarska, Wojciech Młynarski

Jan Młynarski na pogrzebie ojca - Wojciecha Młynarskiego
East News
Newsy
Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..."
Wzruszające słowa syna Jana na pogrzebie Wojciecha Młynarskiego: "Wiem, że on jest szczęśliwy..."

Co jeszcze powiedział?

Paulina Młynarska
Facebook/Paulina Młynarska
Newsy
Szaleństwo w Indiach! Zobacz ZDJĘCIA Pauliny Młynarskiej z jej wakacji!
Szaleństwo w Indiach! Zobacz ZDJĘCIA Pauliny Młynarskiej z jej wakacji!
Zmarł Wojciech Młynarski
Eastnews
Newsy
Wojciech Młynarski nie żyje. Na co zmarł? "Mieliśmy sytuacje, w których tata walczył o życie"
Artysta od lat cieżko chorował.

Wojciech Młynarski zmarł w środę 15 marca.  Zostawił pogrążoną w smutku rodzinę - córki  Agatę Młynarską,   Paulinę Młynarską  i syna Jana Młynarskiego. Dzisiaj [w środę, 15 marca - przyp. red.] o godz. 20.40 zmarł mój tata Wojciech Młynarski. Trzymałem go za rękę. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali jego i nas przez ostatnie 15 miesięcy. Proszę puścić sobie jakiś jego kawałek i wspomnieć przez chwilę - napisał Jan Młynarski na Facebooku. ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO:  Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan   Na co zmarł Wojciech Młynarski? Wojciech Młynarski chorował już od dawna. W  maju 2014 roku trafił do szpitala z ostrym bólem serca. Podobno źle czuł się już od pewnego czasu, ale odwlekał wizytę u lekarza. Ja już w czasie pisania Henryka VI (w latach 70. - red.) stwierdziłem objawy, które potem zdiagnozowano, że jestem chory na tak zwaną chorobę maniakalno-depresyjną. To znaczy, że mam okresy wzmożonego dobrego samopoczucia i mam okresy depresyjne. To choroba, którą się leczy i na którą choruję do dziś - pisał w swojej książce Wojciech Młynarski. Zobacz też:  Rodzina Młynarskiego jest bardzo utalentowana. Kim są jego dzieci i byłe partnerki? ZDJĘCIA​   O chorobie Wojciecha Młynarskiego we wrześniu 2015 roku w wywiadzie dla "Show" mówiła również Agata Młynarska. Nie ma co udawać, że będzie dużo lepiej. Cieszymy się każdym dniem, a przez ostatni rok mieliśmy sytuacje, w których tata walczył o życie. Teraz stan jest stabilny, choć trudny. Tata jest cierpiący, przebywa w domu, ma jednak komfortowe warunki, wspaniałą opiekę i nas. Paulina, Janek i ja oraz nasze dzieci jesteśmy przy nim niemalże każdego dnia. Pogodziliśmy się z tym, że tata jest chory, a każdy dzień z nim jest prezentem od...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner